| Generace procesoru | 9. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5-9400H 8M Cache, up to 4.30 GHz |
| Počet jader | 4 |
| Passmark CPU | 7799 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 500 GB |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" |
| Doporučené rozlišení | 1920 x 1080 |
| Typ displeje | matný |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5 |
| Video výstup | HDMI |
| Klávesnice | počeštěná, podsvícená |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Připojení | LAN, WiFi, Bluetooth |
| Vstupy, výstupy | USB 3.0, USB-C, audio, čtečka karet, webkamera |
| Počet USB | 3 |
| Hmotnost | 1,82 Kg |
| Barva | černá |
| Kvalita zboží | kategorie "B" |
Firemní 15.6palcový notebook Dell Latitude 15 (5501) je přímo stvořen pro práci na cestách a vždy vám poskytne spolehlivost a potřebný výkon. Firemní notebooky s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a excelentní mírou zabezpečení - to jsou notebooky Dell řady Latitude. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky.
Vysoký výkon
Díky moderním procesorům Intel 9. generace, v kombinaci s operační pamětí 16 GB DDR4, dostanete k využití vysoký výkon pro náročné úkoly i zábavu. Díky SSD NVMe disku s kapacitou 500 GB je dalším bonusem exkluzivně rychlý start operačního systému stejně jako dalších aplikací.
Vysoká odolnost
Notebook je vybaven odolným krytem a profesionálním designovým provedením. Dokáže vám zajistit bezpečnou práci, ať jste kdekoli, díky splnění náročných testů.
Bohatá výbava
Dnes je samozřejmostí nezbytné rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, přičemž je jeden z portů vybaven funkcí PowerShare. USB je přítomné také v podobě portu Type-C 3.1/3.2 Gen 2 s podporou výstupu DisplayPort a vybrané konfigurace dokonce mohou podporovat protokol Thunderbolt 3 na portu Type-C. Ovšem notebook poskytuje také řadu dalších možností konektivity. Nechybí Wi-Fi pro připojení k bezdrátovým sítím, Gigabit Ethernet pro kabelovou konektivitu a Bluetooth pro bezdrátové připojení periferií. Vybrané modely pak mohou být osazeny také modulem WWAN pro širokopásmové mobilní připojení. Nechybí ani rozhraní HDMI pro pohodlné připojení externího monitoru a celá řada dalších prémiových vlastností.
Port na externí kartu uSIM (volitelný) | 2. Čtečka karet uSD | 3. Univerzální zvukový konektor jack | 4. Port USB 3.1 1. generace | 5. Port USB 3.1 1. generace s technologií PowerShare | 6. Port HDMI | 7. Port RJ-45 | 8. Slot pro bezpečnostní zámek Noble Wedge | 9. Stejnosměrný 7,4mm konektor, válcový typ | 10. Port USB 3.1 Type C™ 2. generace s funkcí napájení a portem DisplayPort / volitelně Thunderbolt™ 3 s funkcí napájení a portem DisplayPort | 11. USB 3.1 1. generace | 12. Volitelná kontaktní čtečka čipových karet
Předinstalovaný je OS Windows 11 Pro v českém jazyce.
Notebook má malý bílý flek na LCD.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows