| Procesor | Intel Core i5 8365U 1.6 GHz Whiskey Lake |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 13.3" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Výbava | Webkamera, WiFi, Bluetooth, 4G modem, čtečka karet, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11