Dell Canvas KV2718D 27"


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB137779-29

Výrobce : Dell

Skladem : 3ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Canvas KV2718D 27"
Grafický tablet Dell o velikosti 27 palců, rozlišení 2560 x 1440 px, DisplayPort, HDMI

Úhlopříčka displeje: 27 palců
Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 3x
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců

Inovace bez omezení
Pozvedne vaše pracoviště na zcela novou úroveň. Revoluční povrch „do“ bezproblémově spolupracuje s vaším systémem, není proto divu, že zařízení Dell Canvas získalo cenu veletrhu ES 2017 Innovation Awards. 27" dotyková obrazovka s rozlišením QHD je umístěna vodorovně na stole a je spárována s notebookem, stolním počítačem nebo počítačem All-In-One se systémem Windows 10. Poskytne vám dostatek místa k realizaci vašich nápadů. Vlastní software v nejnovější aktualizaci systému Windows 10 podporuje zařízení Canvas. Díky tomu mohou skuteční tvůrci lépe zobrazovat a tvořit v digitálním prostoru.

 

 

 

Tvořte rychlostí myšlenky

Praktická spolupráce: Digitální spolupráce nebyla nikdy snazší díky obrazovce s dotykovým ovládáním rozpoznávajícím 20 bodů.

Přesné vyjádření: Sestavte svůj návrh přesně tak, jak jste si představovali díky intuitivnímu peru, které je citlivé na tlak a umožňuje přesné digitální kreslení. Lze jej magneticky připojit k čelnímu krytu – je tedy vždy po ruce.

Stejně důvěrně známý jako pero a papír: 27" displej LCD s rozlišením QHD Adobe RGB je přímo spojen s antireflexní sklem Corning® Gorilla® Glass a eliminuje prodlevy mezi perem a obrazovkou. Prostředí je podobné kreslení na papír, jak jen je to možné.

Tvořte realistické detaily: Najděte ideální texturu díky dodatečným špičkám pera, které simulují různý odpor. Když je nepoužíváte, můžete je uložit v kalamáři Inkwell.

Design pro obě ruce
Ponořte se více do své práce díky dvěma intuitivním totemům. Perem v jedné ruce můžete kreslit a totemem v druhé můžete současně pracovat s nabídkami a přednastaveními.

Pracoviště, které boří hranice
Pokud monitor Dell Canvas spárujete s výpočetním zařízením s nejnovější verzí systému Windows 10, můžete plně využít výhod kreativního potenciálu, který toto nové digitální pracoviště nabízí.

Snadný přesun mezi obrazovkami: Snadno přecházejte mezi horizontálními i vertikálními displeji díky virtuální dotykové podložce.

Digitálně zachytíte nápady: Zachycujte nápady stejně snadno a okamžitě díky peru Dell Canvas a pracovnímu prostředí Windows Ink Workspace.

Podpora zařízení s kolečkem: Působivé a jedinečné prostředí uživatelské interakce pro systém Windows, aplikace Windows i aplikace třetích stran

Aplikace Office v systému Windows: Pracujte chytřeji díky výkonným funkcím pro psaní a předplatnému sady Office 365

 

 

Rychlý a pohodlný
Obrazovka rozpoznává vzor dotykových bodů ve spodní části každého totemu, umožňuje tak rychlé zobrazení a snadný výběr nabídek.

 

 

Pracujte zručně
Totemy můžete využít k zapojení nabídek softwaru. Otočením zápěstí můžete aktivovat tloušťky nebo barvy čar.

 

 

Vytvořen s důrazem na pohodlí
Totemy můžete umístit do svého zorného pole a tam, kde vaše ruka přirozeně odpočívá na obrazovce. Přístup k softwarovým nabídkám tak bude pohodlný a vaše kreativita nebude ničím narušena.

 

Kompatibilní s libovolným zařízením se systémem Windows 10
Tvořte svým vlastním stylem na zařízení Dell Canvas. Prostřednictvím systému Windows 10 je zařízení Canvas spárováno s vaší stávající konfigurací; můžete si tedy užívat svobodu pracovního prostoru, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

 

 

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované tablety