| Procesor | Intel Core i7-8750H @ 4.1 GHz |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Paměť | 16 GB DDR4 |
| Displej | 15,4 palců Retina Display (2880 x 1800) |
| Grafická karta | Radeon Pro 555X s 4GB GDDR5 |
| Operační systém | MacOS |
| Záruka | 12 měsíců |
| Stav | A- |
Výrobce: Apple
GPSR informace o výrobci: Apple Distribution International Ltd., Hollyhill Industrial Estate Hollyhill, Cork Irsko
https://www.apple.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows