Apple MacBook 12" 2017 Silver Retina-864988


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB147957-28

Výrobce : Apple

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Apple MacBook 12" 2017 Silver Retina-864988
Repasovaný notebook s 12" LCD 2304 x 1440, Intel Core i5 7Y54 1.20 GHz, 500 GB SSD, 8 GB DDR4, Intel HD Graphics, macOS
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Notebooky Apple MacBookpředstavují stylová zařízení, která reprezentují své uživatele a pod elegantnímkabátem skrývají komponenty s vysokým výkonem. Vylepšený MacBook s 12“ Retinadisplejem ve verzi pro rok 2017 přináší především nárůst výkonu díky procesorůmIntel 7. generace, rychlejším SSD, vyšší kapacitě paměti a inovována byla takéklávesnice. Stále je nejlehčí a nejkompaktnější přenosný Mac, ovšem s ještělepšími vlastnostmi. Pro uživatele, kteří se chtějí odlišit nabízí Apple čtyřibarevná provedení od tradiční stříbrné přes vesmírnou šedou a růžově zlatou ažpo luxusní zlatou, stačí si jen vybrat.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 7Y54 1.20 GHz
Operační paměť8 GB DDR4
Vnitřní úložiště500 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics
Displej12" LCD 2304 x 1440 - Matný
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní1x USB 3.x
Výbavačtečka paměťových karet, webkamera, bluetooth
Operační systémmacOS
B kategorieProdukt může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení (u telefonů baterie pod 90%). Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Opět vyšší výkon

Notebooky Apple MacBook 12 prorok 2017 využívajíprocesory Intel Corem3, i5 a i7 7. generacepodporující technologii TurboBoost s možností dalšího navýšení pracovnífrekvence procesoru. Využitím nové generace procesorů Intel bylo dosaženonárůstu výkonu, který ještě podpoří vyšší rychlost operační paměti. Inženýřivyladili nový MacBook tak, abyste z neuvěřitelně tenkého a lehkého počítačedostali co nejvíc.

Nádherný displej

Nespornou výhodou přenosnéhopočítače MacBook je nádherný displej Retina, který vypadá prostě skvěle.Využívátechnologie IPS (in-plane switching), díky které podává jasný obraz svynikajícími barvami prakticky z jakéhokoli úhlu. Vysoká hustota pixelů jezárukou dokonale ostrého textu a nejemnější grafiky. A díky širokému barevnémugamutu sRGB vynikne na obrazovce každá fotka a video ještě opravdověji.

Ještě lepší ovládání

Klávesnice byla přepracována anabízí křídlový mechanismus druhé generace, kterou znáte z MacBooku Pro, propohodlnější psaní s lepší odezvu. Celá klávesnice je pohodlnější, přesnější aopravdu rychle si jí zamilujete. Sluší se vyzdvihnout také Force Touch trackpads integrovanou haptickou odezvou. Tento trackpad rozpozná poklepání kdekoliv nasvém povrchu včetně použité síly přítlaku. Podle použité síly tak můžetedefinovat co konkrétně chcete udělat ať již nalézt definici slova, nebozobrazit náhled souboru. Mezi další vlastnosti patří integrace haptické odezvypro ještě věrohodnější vjem obsahu za pomoci hmatově vnímatelných vibrací.

Nadčasový design hodný svého jména

Notebooky Apple MacBook byly vždychápány jako stylové stroje pro uživatele, kterým záleží především na vzhledu.Propracovaný design notebookům nechybí ani v dnešní době a navíc skloubí designspolu s praktičností. Každý prvek je propracován do nejmenších detailů. Vnejtenčím místě je MacBook tenký pouze 3,5 milimetru, ve své nejtlustší částipak 13,1 milimetrů a úžasná je také hmotnost celé unibody hliníkové konstrukcelehce nad 0.9 kg.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky