VYPRODÁNO

Apple iPhone 6s 64GB Space Gray-189207


Kód : PCB93691-28

Výrobce : Apple

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Mobilní telefon Apple
Mobilní telefon Apple

Mobilní telefon 4.7\" ...


9019,-
 Mobilní telefon Apple
Mobilní telefon Apple

Mobilní telefon 4.7\" ...


9019,-
 iPhone 7 128GB
iPhone 7 128GB

iPhone 7 128GB Gold - rep...


9178,-
Použité telefony

Jiné produkty z kategorie

Použité telefony


Apple iPhone 6s 64GB Space Gray-189207
4,7" LCD 750 x 1334, Apple A9 1.84 GHz, 64 GB, 2 GB, iOS
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Jak iPhone 6s vezmete do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. 3D Touch dokáže jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.

Shrnutí parametrů

Displej4,7" LCD 750 x 1334
ProcesorApple A9 1.84 GHz, 2 jádra
Operační paměť2 GB
Vnitřní úložiště64 GB
KonektivitaWi-Fi, 4G, NFC
VýbavaBluetooth, GPS, přední fotoaparát 5 Mpx, zadní fotoaparát 12 Mpx
RozhraníLightning, 3,5mm jack
Operační systémiOS
Barvašedá

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


Průlomový design, ze kterého jsme vymáčkli ještě víc.

Zaoblená konstrukce je vyrobená z nové slitiny hliníku řady 7000. 4,7palcový a 5,5palcový Retina HD displej má nejtvrdší krycí sklo ze všech smartphonů. A vesmírně šedou, stříbrnou a zlatou barvu teď doplňuje výrazná nová barva růžového zlata.

 

Čip A9 s 64bitovou architekturou.

Vůbec nejvyspělejší mobilní čip je ještě rychlejší. Navíc je v něm teď integrovaný pohybový koprocesor M9.

 

Multi-Touch další generace

iPhone teď vnímá, do jaké hloubky displej stisknete. Otevírá tak prostor novým možnostem interakce s obsahem a umožňuje dělat nejrůznější věci rychleji a snáz.

 

Live Photos. Vzpomínky, které neblednou

Nejoblíbenější fotoaparát na světě je teď ještě lepší. Vyspělý 12MP fotoaparát iSight teď pořizuje Live Photos– při focení nahrává i okamžiky před a po záběru. K životu je pak probudíte prostým přitlačením na fotku. A nový 5megapixelový fotoaparát FaceTime HD vám rozzáří úsměv bleskem Retina Flash.

 

Rychlejší Wi-Fi

Užívejte si dvojnásobné rychlosti stahování v sítích 4G LTE Advanced až 300 Mb/s a rychlejší Wi-Fi 802.11ac s technologií MIMO*.

 

Pokročilé zabezpečení máte pod palcem

Pomocí Touch ID svůj telefon odemknete a bezpečně nakoupíte v App Storu– stačí otisk vašeho prstu. Vylepšený snímač Touch ID teď otisky prstů rozpoznává ještě rychleji a přesněji.

 

Na telefonu jakožádný jiný

Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě má chytřejší vyhledávání, podstatná vylepšení výchozích aplikací a spoustu dalších užitečných drobností.

 

Proč se iPhonu nic nevyrovná

Je to spousta detailů. Například to, jak iPhone a iOS 9 dokonale spolupracují. Vzájemně se doplňují, a tak obohacují vaši zkušenost. Fantastické fotky a videa pořídíte fotoaparátem iPhonu neuvěřitelně snadno. Tak snadno, že je to teď nejoblíbenější fotoaparát na světě. iPhone má App Store,iCloud, FaceTime, Zprávy a Touch ID. Fungují tak spolehlivě, že jsou to víc než funkce.  Jsou to neodmyslitelné samozřejmosti. iPhone je bezpečný. A stará se o vaše soukromí a zdraví. iPhone je tedy iPhonem z mnoha důvodů. A pevného přesvědčení. Že telefon by měl být v první řadě naprosto jednoduchý, krásný a kouzelný.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty