VYPRODÁNO

Apple iPhone 6s 64GB Silver-189206


Kód : PCB93690-28

Výrobce : Apple

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Mobilní telefon Apple
Mobilní telefon Apple

Mobilní telefon 4.7\" ...


9019,-
 Mobilní telefon Apple
Mobilní telefon Apple

Mobilní telefon 4.7\" ...


9019,-
 iPhone 7 128GB
iPhone 7 128GB

iPhone 7 128GB Gold - rep...


9178,-
Použité telefony

Jiné produkty z kategorie

Použité telefony


Apple iPhone 6s 64GB Silver-189206
4,7" LCD 750 x 1334, Apple A9 1.84 GHz, 64 GB, 2 GB, iOS
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Jak iPhone 6s vezmete do ruky,uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. 3D Touch dokáže jednímstisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A toje teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace navšech úrovních.

Shrnutí parametrů

Displej4,7" LCD 750 x 1334
ProcesorApple A9 1.84 GHz, 2 jádra
Operační paměť2 GB
Vnitřní úložiště64 GB
KonektivitaWi-Fi, 4G, NFC
VýbavaBluetooth, GPS, přední fotoaparát 5 Mpx, zadní fotoaparát 12 Mpx
RozhraníLightning, 3,5mm jack
Operační systémiOS
Barvastříbná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


 

Průlomový design, ze kterého jsme vymáčkli ještěvíc.

Zaoblená konstrukce je vyrobená znové slitiny hliníku řady 7000. 4,7palcový a 5,5palcový Retina HD displej mánejtvrdší krycí sklo ze všech smartphonů. A vesmírně šedou, stříbrnou a zlatoubarvu teď doplňuje výrazná nová barva růžového zlata.

 

Čip A9 s 64bitovou architekturou.

Vůbec nejvyspělejší mobilní čipje ještě rychlejší. Navíc je v něm teď integrovaný pohybový koprocesor M9.

 

Multi-Touch další generace

iPhone teď vnímá, do jaké hloubkydisplej stisknete. Otevírá tak prostor novým možnostem interakce s obsahem aumožňuje dělat nejrůznější věci rychleji a snáz.

 

Live Photos. Vzpomínky, které neblednou

Nejoblíbenější fotoaparát nasvětě je teď ještě lepší. Vyspělý 12MP fotoaparát iSight teď pořizuje LivePhotos– při focení nahrává i okamžiky před a po záběru. K životu je pakprobudíte prostým přitlačením na fotku. A nový 5megapixelový fotoaparátFaceTime HD vám rozzáří úsměv bleskem Retina Flash.

 

Rychlejší Wi-Fi

Užívejte si dvojnásobné rychlostistahování v sítích 4G LTE Advanced až 300 Mb/s a rychlejší Wi-Fi 802.11ac stechnologií MIMO*.

 

Pokročilé zabezpečení máte pod palcem

Pomocí Touch ID svůj telefonodemknete a bezpečně nakoupíte v App Storu – stačí otisk vašeho prstu.Vylepšený snímač Touch ID teď otisky prstů rozpoznává ještě rychleji apřesněji.

 

Na telefonu jakožádný jiný

Nejvyspělejší mobilní operačnísystém na světě má chytřejší vyhledávání, podstatná vylepšení výchozíchaplikací a spoustu dalších užitečných drobností.

 

Proč se iPhonu nic nevyrovná

Je to spousta detailů. Například to,jak iPhone a iOS 9 dokonale spolupracují. Vzájemně se doplňují, a tak obohacujívaši zkušenost. Fantastické fotky a videa pořídíte fotoaparátem iPhonuneuvěřitelně snadno. Tak snadno, že je to teď nejoblíbenější fotoaparát nasvětě. iPhone má App Store, iCloud, FaceTime, Zprávy a Touch ID. Fungují takspolehlivě, že jsou to víc než funkce.  Jsou to neodmyslitelné samozřejmosti.iPhone je bezpečný. A stará se o vaše soukromí a zdraví. iPhone je tedy iPhonemz mnoha důvodů. A pevného přesvědčení. Že telefon by měl být v první řaděnaprosto jednoduchý, krásný a kouzelný.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty