Apple iPad Mini 4 16GB WiFi + Cellular Silver-191707


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB106924-28

Výrobce : Apple

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Apple iPad Mini 4 16GB WiFi + Cellular Silver-191707
7,9" LCD 1536 x 2048, Apple A8 Typhoon 1.50 GHz, 16 GB, 2 GB, iOS
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Apple iPad mini 4 kombinuje výkona přenosnost v tenkém 6.1mm těle s hmotností pouhých 298,8 gramů. A to zahrnujepokročilé čipy A8/M8, ohromující 7,9-palcový Retina displej s rozlišením 2048 x1536 pixelů, 8MPx fotoaparát iSight a otisk prstu Touch ID. Nový iPad mini 4klame tělem. Dává vám do ruky nekompromisní výkon a potenciál. Je ještě tenčí alehčí než dřív. A přitom natolik výkonný, že vám pomůže posouvat nápady dál.


Shrnutí parametrů

ProcesorApple A8 Typhoon 1.50 GHz
Operační paměť2 GB
Vnitřní úložiště16 GB
Displej7,9" LCD 1536 x 2048
Síťové připojeníWi-Fi, 3G/4G(LTE) modem
Rozhraní1x USB 2.0
Výbavačtečka otisků prstů, Bluetooth, přední fotoaparát, zadní fotoaparát, GPS
Operační systémiOS
Barvastříbná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


Mocný. A malý.

iPad mini 4 klame tělem. Dává tido ruky nekompromisní výkon a potenciál. Je ještě tenčí a lehčí než dřív. Apřitom natolik výkonný, že ti pomůže posouvat nápady dál.

Směšně lehký. Vážně tenký.

Všechno, co se ti na iPadu líbí,koncentruje iPad mini 4 do neskutečně elegantního a přenosného objektu. Kdekolia kdykoli tak můžeš přes FaceTime zavolat kamarádům nebo udělat kus práce.

Silný motor pod kapotkou

Motorem iPadu mini 4 ječip A8 sdruhou generací 64bitové architektury třídy stolních počítačů, který si poradíi s nejnáročnějšími aplikacemi. Ať stříháš video, nebo prohlížíš fotky, všechnobude hladké a plynulé.

Dvě parádní kamery. V přestrojení za iPad

Fotoaparát v iPadu mini 4 mávyspělou optiku, vylepšený snímač a obrazový signálový procesor Apple. A umíšikovné funkce jako panorama, časosběrné video, zpomalené video, sekvenčnífocení a samospoušť. Přepracovali jsme i přední kameru FaceTime HD, která teďmá zdokonalený snímač a větší pixely pro ještě lepší záběry při slabém světle.Výsledek? Všechny tvoje fotky a videa – i videohovory a selfíčka – vypadajíparádně.

Pokročilé zabezpečení máš pod palcem

Technologií Touch ID proměňujeiPad mini 4 otisk tvého prstu v dokonalé heslo, které spolehlivě nezapomeneš.Takže zařízení odemkneš jedním dotykem a tvoje osobní data zůstanou v bezpečí,i když iPad půjčíš někomu jinému. Pomocí Touch ID taky potvrdíš nákupy v iTunes,iBooks a App Storu.

Rychlé bezdrátové připojení

iPad mini se připojí k rychlýmWi-Fi a mobilním sítím, takže si můžeš stahovat obsah, prohlížet web a sdíletdokumenty prakticky kdekoli. Mimo dosah Wi-Fi se na Wi-Fi + Cellular* modelupřipojíš k rychlým mobilním datovým sítím po celém světě.* S Apple SIM si navícmůžeš přímo na zařízení rychle a snadno vybrat tarif ve více než 140 zemích aoblastech.

Více o iOS

Aplikace navržené pro iPad. Avšechno, co s ním chceš dělat.

V iPadu mini 4 jsou přichystanévýkonné aplikace na každodenní záležitosti, jako je prohlížení webu, vyřizováníe‑mailů, úpravyfilmů a fotek, psaní článků nebo čtení knížek. A v App Storu je ještě víc skvělýchaplikací, které jsou všechny navržené pro Retina displej iPadu. Takže to nejsoujen roztažené telefonní aplikace. Ať se tedy věnuješ fotografii, hrám,cestování, nebo svým osobním financím, určitě najdeš aplikaci, se kterou ti topůjde líp.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Lidická tř. 1004/139, Tera Systems s.r.o, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty