VYPRODÁNO

Apple iPad (2017) 128GB Cellular SpaceGray


Kód : PCB107394-29

Výrobce : Apple

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované tablety

Jiné produkty z kategorie

Repasované tablety


Apple iPad (2017) 128GB Cellular SpaceGray
Apple A9 1.80 Ghz, 128 GB, 2 GB, 9,7 palců, 2048 x 1536 px, PowerVR GT7600, Webkamera, WIFI, iOS 13.3

Typ procesoru: Apple A9
Typ disku: Flash
Kapacita disku: 128 GB
Operační paměť: 2 GB
Dotykové LCD: ano
Úhlopříčka displeje: 9,7 palců
Rozlišení displeje: 2048 x 1536 px
Grafika model: PowerVR
Mechanika: ne
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: iOS
DisplayPort: ne
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: ne
LAN: ne
WIFI: ano
SD čtečka: ne
Numerická klávesnice: ne
Možnost dockování: ne
Osvětlení klávesnice: ne
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců

APPLE iPad (2017)

Apple iPad (2017) je tedy na první pohled prakticky k nerozeznání od svého předchůdce, ale mírné rozdíly se přeci jen najdou. Mezitímco 240mm výška a 169,5milimetrová šířka zařízení je stejná, nejnovější iPad je kupodivu o malinko tlustší, než byl jeho přímý předchůdce (7,5 mm oproti 6,1 mm iPadu Air 2). Důvodem je displej, který má stejnou konstrukci jako původní Air. Mezitímco u Airu 2 byly vrstvy displeje sjednoceny, u nového iPadu tomu tak není, což přináší právě onen půldruhý milimetr navíc.

Ponořte se do hraní nebo pracujte rychleji

Na horní hraně najdeme typické tlačítko pro zamykání a vypínání přístroje a dnes již stojí za zmínku i přítomnost klasického 3,5mm jacku. Spodní stranu pak zaujímá konektor Lightning, který z obou stran obklopují mřížky reproduktorů. Na rozdíl od iPadu Pro tak zde zvuk vychází jen z jedné strany zařízení, což není úplně praktické, ale nutno podotknout, že zvuk není špatný. Kvalita audio výstupu je zde určitě lepší, než tomu bylo u iPadu Air 2, který v tomto ohledu doplatil na svoji tenkost. Výstup je čistý, hlasitý a slyšet je i náznak basů.

Kvalitní zabezpečení

Na přední straně zařízení stojí jistě za zmínku senzor otisků prstů Touch ID. Jedná se o snímač druhé generace, jehož odezva je výborná. Pokud tedy nebudete mít vyloženě mastné či mokré prsty, iPad bez problémů odemknete přiložením prstu. K senzoru navíc mají přístup i vývojáři, takže Touch ID vám poslouží i k odemykání různých aplikací s citlivými údaji, jako jsou správci hesel, aplikace cloudových úložišť či třeba internetová bankovnictví. Dejte sbohem klasickému spojování bodů na obrazovce nebo dalších bezpečnostních prvků, které nemusí být vždy zcela bezpečné, pokud někdo zjistí klíč k odemknutí přístroje. Pro tyto případy vybavila společnost Apple nový tablet nejdokonalejším heslem, které nám darovala samotná příroda. Jedná se o čtečku otisků prstů, kde můžete jediným dotykem přístroj odemknout nebo bezpečně nakupovat na serverech iTunes, iBooks a App Store.

Dvě úžasné kamery

V horní části přední strany najdeme samozřejmě ještě kamerku pro videohovory. Jedná se o FaceTime HD kameru s rozlišením 1,2 Mpx. Na zádech zařízení je pak hlavní fotoaparát o rozlišení 8 Mpx.  Tablet je tvořen novou kamerou iSight s vylepšeným snímačem, která společně s výkonným procesorem umožňuje používat nové funkce, jako jsou panorama, časosběrná videa anebo například režim samospouště. Přední strana je vybavena FaceTime HD kamerou, která byla také upravena vylepšeným snímačem a umožňuje dosahovat lepších výkonů při nízkém osvětlení. Díky tomu budou vaše video konverzace nebo fotografie selfies vypadat naprosto neuvěřitelně.

Apple Inc.,
dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů a MP3 přehrávačů iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně operační systém macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS. Dalším známým softwarem je program pro přehrávání a uspořádávání hudební kolekce; iTunes. Mezi další aplikace od firmy Apple se řadí sada kancelářského balíku iWork a sada na vytváření hudby, fotek a videí iLife. Počítače Macintosh (Mac) byly uvedeny na trh v roce 1984. Multimediální přehrávač iPod se stal s více než 100 miliony prodanými kusy nejprodávanějším MP3 přehrávačem na světě. Mobilní telefon iPhone Apple představil v lednu 2007, roku 2010 tablet iPad a v roce 2015 Apple Watch.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty