Acer TravelMate 5744


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB119643-29

Výrobce : Acer

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Acer TravelMate 5744
Intel Core i3 M 390 2.67 GHz, 500 GB HDD, 4 GB, 15,6 palců, 1366 x 768 px, Intel HD Graphics, Webkamera, WIFI, Windows 10 Home Premium, Numerická klávesnice

Typ procesoru: Intel Core i3
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 500 GB
Operační paměť: 4 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 15,6 palců
Rozlišení displeje: 1366 x 768 px
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Home Premium
DisplayPort: ne
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 1x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ne
Osvětlení klávesnice: ne
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Notebooky Acer řady TravelMate
Spolehlivý výkon, nepřeberné možnosti komunikace a nezbytné zabezpečení, to vše jsou notebooky Acer řady TravelMate Timeline X, navíc s dlouho výdrží při práci na baterii. Notebooky TimelineX představují stroje vybavené funkcemi pro úsporu energie, které v důsledku snižují náklady a chrání životní prostředí.

Navržen pro cestování a vysokou produktivitu
Řada notebooků Acer TravelMate je osazena rychlými a energeticky úspornými procesory a grafickou kartou. Ekologicky zaměřené uživatele potěší splnění standardů Energy Star, EPEAT Silver, RoHS a WEEE pro ochranu životního prostředí. Notebook tak neobsahuje žádné toxické látky a je velmi úsporný ve spotřebě elektrické energie. Acer TravelMate ponúka tenké a ľahké prevedenie vhodné na prenášanie, pričom zdokonalená technológia ochrany proti nárazom chráni pevný disk a dáta pred nástrahami každodenného používania.

Extratichý a extralevný společník na cesty
Port replikátor poskytuje jedinečné možnosti rozšíření, zjednodušuje vedení kabelů a navíc umožňuje používat několik externích zařízení současně. Připojení wifi umožňuje i na cestách přijímat jakékoliv maily a provádět obchodní transakce. K rychlému bezdrátovému přenosu souborů a na jejich sdílení je určena technologie bluetooth, která zprostředkuje připojení k dalším zařízením. S vestavěnou webkamerou můžete uspořádat videokonference tváří v tvář všude, kde se právě nacházíte.

Acer
Acer Incorporated je tchajwanská společnost podnikající v oblasti informačních technologií. Mezi její produkty patří stolní počítače, notebooky, tablety, servery, datová úložiště, displeje, smartphony a další počítačové příslušenství. Firma sídlí ve městě Nový Tchaj-Pej. Společnost vznikla v roce 1976 pod názvem Multitech a tehdy začínala s jedenácti zaměstnanci a kapitálem pětadvaceti tisíc dolarů. Původně přitom fungovala pouze jako elektronických součástek a konzultant v oblasti mikroprocesorů.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty