| Procesor | Intel Core i7 14700HX 1.50 GHz Raptor Lake |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 16" LCD WQXGA s rozlišením 2560 x 1600 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 3xUSB 3.0, 2xThunderbolt 4, HDMI, LAN |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 4070 8 GB |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11