| Procesor | AMD Ryzen 7 8845HS 3.8 GHz Zen 4 |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 17.3" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 2xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 4050 6 GB |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |
| Procesor AI | AMD Ryzen AI 16 TOPs |
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11