| Procesor | Intel Core 5 120U 0.9 GHz Raptor Lake |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 27" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel HD Graphics |
| Výbava | Webkamera, WiFi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet |
| Velikost | All In One |
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase