| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U 2.8 GHz Zen 2 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 24" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 1x USB Type-C, HDMI, LAN |
| Grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| Výbava | Webkamera, WiFi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet |
| Velikost | All In One |
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase