i5-12450H • 16GB • 1TB • 15.6" FHD • Intel HD • Wi-Fi • BT • LAN • Kamera • Win 11 Home
| Síťové prvky: | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth |
| Součást balení: | Adaptér včetně přívodu do sítě, baterie |
| Balení: | Bezpečně zabaleno v bublince a kartonu |
| NTB / PC – Stav: | Repasovaný, A |
| NTB / PC - Firemní řada: | Aspire 5 |
| NTB / PC – Model: | Acer Aspire 5 A515-57-57ZE |
| NTB / PC - Procesor – Značka: | Intel |
| NTB / PC - Procesor – Model: | Intel Core i5-12500H |
| NTB / PC - Procesor – Řada: | Core i5 |
| NTB / PC - Procesor – Třída: | 12. generace |
| NTB / PC - Procesor – Jádra: | 8 jader → Octa-Core |
| NTB / PC - Procesor – TDP: | 45 W |
| NTB / PC - Procesor – Výkon: | 20380 |
| NTB / PC - Paměť – Kapacita: | 16 GB |
| NTB / PC - Paměť – Typ: | DDR4 |
| NTB / PC - Paměť – Sloty: | 2 sloty |
| NTB / PC - Paměť – Maximum: | 32 GB |
| NTB / PC - Disk – Kapacita: | 1 TB SSD |
| NTB / PC - Disk – Typ: | SSD (M.2 NVMe) |
| NTB / PC - Displej: | 1920×1080 • IPS • Matný |
| NTB / PC - Displej – Velikost: | 15.6" |
| NTB / PC - Grafika – Využití: | Kancelář |
| NTB / PC - Grafika – Řada: | Intel |
| NTB / PC - Grafika – Paměť: | Sdílená |
| NTB / PC - Grafika – Model: | Intel UHD |
| NTB / PC - Grafika – Výkon: | 1526 |
| NTB / PC - Klávesnice: | Česká • Podsvit |
| NTB / PC - Mechanika: | Ne |
| NTB / PC - Síťové prvky: | Wi-Fi • BT • LAN |
| NTB / PC - Grafické výstupy: | HDMI |
| NTB / PC - Čtečka otisku prstů: | Ne |
| NTB / PC - Webkamera: | Ano |
| NTB / PC - Hmotnost: | 1,5–2,0 Kg |
| NTB / PC - Počet USB: | 3 |
| NTB / PC - USB 3.0: | Ano |
| NTB / PC - USB-C: | Ano |
| NTB / PC - eSATA: | Ne |
| NTB / PC - RS232 (COM1): | Ne |
| NTB / PC - Operační systém: | Windows 11 Home |
| NTB / PC - Podpora systému: | W7 • W8 • W10 • W11 |
| NTB / PC - Podpora Windows 11: | S úpravou: Ano |
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase