| Procesor | AMD Ryzen 7 5700U 1.8 GHz Zen 2 |
| Barva | šedá |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 3xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN |
| Grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, numerická klávesnice |
Výrobce: Acer
GPSR informace o výrobci: Acer Europe SA, Via della Posta 28, 6934 Bioggio, Švýcarsko
acer.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11