Lenovo ThinkPad T570-743313


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB36663-28

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkPad T570-743313
Repasovaný notebook s 15,6" LCD 1920 x 1080, Intel Core i5 6300U Skylake 2.40 GHz, 512 GB SSD, 8 GB DDR4, Intel HD Graphics 520, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Nový notebook Lenovo ThinkPadT570 zřady T-series je opět velmi odolný, a přesto zůstávátenký a lehký.Má k dispozici nové technologie pro vyšší produktivitu a je speciálně připravenpro profesionály s veškerým potřebným vybavením, a ještě dalšími funkcemi,které zajistívětší pohodlí a komfortpři užívání, při zachovánímaximálního výkonu. Zároveň se může pochlubit extrémně dlouhou výdrží baterie.Notebooky série T vynikají především svými výkonovými a užitkovými vlastnostmi.Díky neustálému vývoji, výzkumu a testování, posouvají hranice profesionálníchnotebooků o velký kus dopředu.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 6300U Skylake 2.40 GHz
Operační paměť8 GB DDR4
Vnitřní úložiště512 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 520
Displej15,6" LCD 1920 x 1080 - Matný
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN, 4G(LTE) modem
Rozhraní3x USB 3.x, 1x USB-C, 1x HDMI
Výbavačtečka otisků prstů, čtečka paměťových karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice, webkamera, bluetooth, dokovací konektor
Operační systémWindows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Barvačerná
B kategorieProdukt může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení (u telefonů baterie pod 90%). Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Odolný dle armádních standardů

Svou konstrukcí se ThinkPad T570řadí mezinejodolnějšízařízení ThinkPad. Byl podroben řadě testůodpovídajících armádním standardům, takže můžete být v klidu i v případěpolití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci.Byl testován v opravduextrémníchpodmínkáchpodle mnoha různýchparametrů.

Výkonný a mobilní notebook

Společnosti Lenovo využívá unotebooků ThinkPad T570 výkonné více jádrové procesory Intel Core až i7 7.generace, které disponují neuvěřitelným výkonem vzhledem k rozměrům zařízení.Jejich skvělý výkon ještě podpoří použitá paměťDDR4a u vybranýchkonfigurací takéSSDpevné diskyPCIe. Potěšeni budou předevšímnároční firemní zákazníci a uživatelé, kteří jsou často na cestách. Tentonotebook s hmotností začínající na hranici cca.2 kga tloušťkoupřibližně20 mmje mimořádně snadno přenosný a zároveň opravdu výkonnýpracant.

Zabezpečení podnikové úrovně

S integrovanoučtečkou otisků prstůzískáte skvělé možnosti zabezpečení. Místo pracného zadávání hesla stačí pouhýdotyk prstu a nehrozí možnost zcizení dat ztrátou nebo krádeží hesla. Navícmůže být ve vybraných konfiguracích vybaven také modulemTPM(TrustedPlatform Module), což je specializovaný čip určený k zabezpečení hardwaru.Další volitelnou možností zabezpečení je technologieIntelvProzvyšující ochranu a usnadňující správu při provádění aktualizací. Mezi dalšívolitelné možnosti patří také čtečka čipových karet. ThinkPad T570 je bezpečnýmpartnerem pro vaše podnikání.

Plně vybavený

ThinkPad T570 nově přicházípředevším s rozhranímThunderbolt 3,které využívá konektorUSBType-Ca je kompatibilní sUSB 3.1 Gen 2. S tímto rozhraním takzískáte opravdu široké možnosti připojení, nabíjení i dokování. S pomocírozhraníHDMIje velice snadné připojit externí zobrazovací zařízení.VestavěnáHDkamera poskytuje vynikající obraz vždy, kdy je to potřeba.Navíc v kombinaci s tichou klávesnicí a mikrofonem bude váš hlas to jediné, cobude při videohovoru slyšet. Nechybí nezbytná síťová konektivita v podoběWiFiac,BluetoothaGigabit Ethernet. U vybraných konfigurací jedostupné také připojeníWWAN 4G LTE, nebo možnost dodatečného osazenímodemu. Za samozřejmost pak již lze považovat rozhraní USB specifikace 3.0/3.1Gen 1 pro extrémně rychlé datové připojení externích paměťových zařízení. Jakokaždému správnému ThinkPadu ani T570 nechybí kombinace touchpadu a Trackpointu,každý tak může využít právě tu periferii, která mu vyhovuje.

Technologie Power Bridge

Power Bridge vám přináší vysokouflexibilitu a maximální výdrž baterie, díky možnosti kombinace interní bateries externí baterií, která je vyměnitelná za chodu. Notebook tak může zůstatzapnutý a lze dosáhnout delších intervalů mezi nabíjeními


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky