Lenovo ThinkCentre M700 Tiny


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB102747-29

Výrobce : Lenovo

Skladem : 7ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkCentre M700 Tiny
Intel Core i3-6100T 3.20 GHz, 500 GB HDD, 8 GB, Intel HD Graphics 530, WIFI, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i3
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 500 GB
Operační paměť: 8 GB
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: ano
WIFI: ano
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 6x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Počítač Lenovo ThinkCentre M700 TINY
Osobní počítač Lenovo ThinkCentre M700 Tiny v extrémně kompaktním provedení o objemu skříně přibližně 1 litr představuje všestranný počítač podnikové třídy. Je spolehlivý, odolný a velmi schopný partner pro vaše podnikové aplikace a multitasking. Oceníte možnost montáže na zadní stranu monitoru dle standardu VESA a technologie pro úsporu energie, takže investice do počítače ThinkCentre řady M700, je investice do ekologie a nízkých provozních nákladů.

Miniaturní pracovní desktop
ThinkCentre M700 Tiny
zachovává naprosto stejný design jako ostatní korporátní desktopy Lenovo z rodiny ThinkCentre – celé zařízení je matně černé, na přední hraně najdeme několik konektorů, typické průduchy a malou lesklou plošku s diodovými indikátory a tradičním vypínacím tlačítkem. Nezapomeňme samozřejmě na logo ThinkCentre. Zásadním rozdílem oproti běžným desktopům je však velikost zařízení. Lenovo ThinkCentre M700 Tiny je ještě mnohem menší než USFF (ultra-small form factor) počítače a popravdě, i když jej Lenovo fotilo s golfovým míčkem, takže člověk měl už dopředu nějakou představu, nakonec mne jeho velikost stejně překvapila. Výkonný osobní počítač v extrémně kompaktním provedení o objemu skříně přibližně 1 litr pro univerzální použití ve firemním prostředí.

Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty