| Procesor | 2x Intel Xeon Gold 5122 3.6 GHz Skylake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1012 GB SSD |
| Operační paměť | 64 GB DDR4 |
| Rozhraní | 8xUSB 3.0, 3xDisplayPort, LAN |
| Grafická karta | nVidia Quadro RTX 4000 8 GB |
| Výbava | bez výbavy |
| Velikost | Midi Tower |
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128