HP Omen 880-145no MT


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB123542-29

Výrobce : HP

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

HP Omen 880-145no MT
Intel Core i5-8600K 3.60 GHz, 256 GB NVMe SSD + 1 000 GB HDD, 16 GB, nVIDIA GeForce GTX 1070 8GB, WIFI, Windows 10 Home Premium

Typ procesoru: Intel Core i5
Typ disku: SSD + HDD
Kapacita disku: 1256 GB
Operační paměť: 16 GB
Grafika model: nVIDIA GeForce
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: ano
WIFI: ano
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ano
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Home Premium
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ano
VGA: ne
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 8x
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců


Herní počítač HP Omen 880
Objevte mimořádný výkon pro hraní her, multimediální zábavu a tvorbu digitálního obsahu, který vám poskytne profesionálně navržený počítač HP Omen 880. Mimořádně rychlý a výkonný počítač dokonale odvede veškerou práci a k tomu vypadá více než skvěle. Chcete-li si užít prvotřídní zábavu, hry a multitasking, bude pro vás tento počítač skvělou volbou.

Poutavý výkon pro každodenní digitální život
Počítače řady HP Omen 880 podporují moderní operační systémy, včetně Windows 10, nabízí 8. generaci procesorů Intel Core, vysokou kapacitu rychlé operační paměti DDR4, potřebný prostor pro data, volitelnou jednotku SSD (včetně modelů PCIe NVMe) a výkonnou grafickou kartu pro hraní her a tvorbu digitálního obsahu. S jeho skvělým grafickým výkonem si zahrajete nejnovější tituly ve vysokém rozlišení s maximální plynulostí a díky podpoře softwaru pro úpravy fotografií a videí a podpoře více displejů splní vaše představy pro nasazení v oblasti digitálních médií. S počítačem HP Omen 880 získáte dostatek výkonu pro náročné nasazení v oblasti digitální zábavy.

Herní design
Váš nový počítač Omen 880 bude vždy poutat pozornost, a to nejen výkonem. Úžasný herní design a LED osvětlení se stanou dominantou každého pařanského doupěte.

Grafický výkon ve znamení GeForce GTX 1070
V tomto modelu počítače HP Omen 880 je osazena grafická karta postavená na moderním grafickém čipu NVIDIA GeForce GTX 1070, který náleží k řadě GeForce GTX 10-series a poskytuje ohromující výkon. Jádro obsahuje obrovský grafický výkon je podpořen extrémně rychlou grafickou pamětí 8 GB GDDR5.


 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty