Dell Precision M6700 - NOVÁ BATERIE


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB148940-29

Výrobce : Dell

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Precision M6700 - NOVÁ BATERIE
Intel Core i5-3320M, 2,60 GHz, 120 GB SSD, 4 096 MB, 17,3 palců, 1600 x 900 px, AMD FirePro M6000 2GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice

Typ disku: SSD
Kapacita disku: 120 GB
Typ zboží: Repasované zboží
Typ procesoru: Intel Core i5
Operační paměť: 4 GB
Úhlopříčka displeje: 17,3 palců
Rozlišení displeje: 1600 x 900 px
Dotykové LCD: ne
Grafika model: AMD FirePro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: 5x
USB 3.0: ne
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Osvětlení klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ano

Záruka: 12 měsíců

Dell Precision
Řada Precision je určena především pro náročné uživatele, kteří potřebují mimořádně výkonné stroje. Díky vysokému výkonu jsou tyto notebooky vhodné pro grafické práce a náročné aplikace. Notebooky řady Precision jsou větších rozměrů, velikost obrazovky bývá mezi 15,6-17,3 ". Díky vhodnému uspořádání vnitřních komponentů se ani při stálém vysokém výkonu nepřehřívají. Mobilní pracovní nástroj, který vás nenechá na holičkách ani v těch nejnáročnějších podmínkách, to přesně jsou notebooky Dell Precision. Jsou navrženy především pro náročné profesionály, kteří ke své práci vyžadují špičkový výkon a technologie, které využívají na svých stolních pracovních stanicích. Zárukou vaší spokojenosti jsou nejvýkonnější mobilní procesory Intel, profesionální grafické karty, nebo certifikace ISV pro graficky náročné aplikace.

Pomyslný král mobilních pracovních stanic
Maximální pracovní výkon uschovaný v originálním a bytelném obale. To vše podpořeno snadnou přenositelností. Pod touto strohou a základní charakteristickou si můžete představit notebook Dell Precision M6700, který lze právoplatně označit za krále mobilních pracovních stanic. Notebook o velikosti 17,3“ je zařízením s určitou mobilitou. Ta je však využívána jen občas. Takový stroj nabízí především velkou zobrazovací plochu a plnohodnotnou klávesnici s možností připojení dalších externích prvků. Pakliže k tomu přidáte ještě nadstandardní výkon, vyjde vám pracovní stanice v těle notebooku. 
Typickým příkladem vyšší třídy je model Dell Precision M6700, od něhož lze očekávat hlavně pohodlnou a rychlou práci. A to nejenom tu kancelářskou, nýbrž i multimediální, výpočetní a graficky náročnější.

Spolehlivý výkon a odolná konstrukce
U notebooků tohoto typu nebylo nikdy výrazně pohlíženo na celkový vzhled. Tato zařízení předkládala zcela jiný uživatelský přínos. Dell Precision M6700 je ale jiný. I přes jeho rozměrnější vyhotovení získáte lehčeným kovem opláštěný výrobek líbivé barvy a celkového zpracování. 
Masivní konstrukce vyniká ostrými, avšak velice příjemnými hranami. Za zmínku stojí pevné spojení mezi tělem a samotným displejem. Prvotřídní model, u něhož oceníte tuhost při stlačení jakékoliv části, což přispívá k větší stabilitě na místě. Všechna výše zmíněná pozitiva jsou do každodenních úkonů přenesena prostřednictvím displeje o velikosti 17,3“ a pohodlné klávesnice.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky