Dell Precision M4800-744572


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB136352-28

Výrobce : Dell

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Precision M4800-744572
Repasovaný notebook s 15,6" LCD 1920 x 1080, Intel Core i7 4700MQ Haswell 2.40 GHz, 1000 GB HDD, 8 GB DDR3L, Nvidia Quadro K1100M 2 GB, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Výkonná 15palcová pracovnístanice s nejlepším výkonem a úložištěm ve své třídě. Dell Precision M4800 jeprofesionálně repasovaný notebook - mobilní pracovní nástroj, který vás nenechána holičkách ani v těch nejnáročnějších podmínkách. Vše je dále doplněno o15.6" displej s praktickým odlehčením bez ztráty odolnosti. Samozřejmostíje nadstandardní záruka v ceně i přes vysokou spolehlivost produktů společnostiDell. Předurčení je sice firemní, ale tento kvalitní produkt dozajista ocení icelá řada privátních zákazníků.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i7 4700MQ Haswell 2.40 GHz
Operační paměť8 GB DDR3L
Vnitřní úložiště1000 GB HDD
Grafická kartaNvidia Quadro K1100M 2 GB
Displej15,6" LCD 1920 x 1080 - Matný
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní1x USB 2.0, 4x USB 3.x, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA
Výbavačtečka paměťových karet, numerická klávesnice, bluetooth, dokovací konektor
Operační systémWindows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Barvašedá
B kategorieProdukt může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení (u telefonů baterie pod 90%). Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Velmi vysoký výpočetní a grafický výkon

Extrémní procesory: žádná úlohanení příliš velká. Mobilní pracovní stanice Precision M4800 nabízí všestrannémožnosti zpracování s výběrem vysoce výkonných procesorů Intel® Core™ i7 čtvrtégenerace.

Vysoce výkonná grafika: Nabídkagrafických karet AMD FirePro™ a NVIDIA Quadro® s rychlou odezvou s až 2 GB1paměti GDDR5, které drží krok s nároky na 3D vykreslování a jiné grafickynáročné úkoly.

Volitelný displej s rozlišenímUHD: Vaše práce bude vypadat nejlépe na neuvěřitelně živém 15,6palcovémdispleji, který je k dispozici v rozlišení FULL HD.

Optimalizace napájení: Vyberte sivolitelné technologie AMD Enduro™ nebo NVIDIA® Optimus™, které navýší výkonpočítače, když jej potřebujete, a při nižších nárocích šetří baterie.


Inovativní a odolný design

Dokování WiGig: Pomocí dokováníWiGig můžete bezdrátově připojit kompatibilní myš, monitor, klávesnici azařízení konferenční místnosti (k dispozici pouze ve vybraných zemích,podrobnosti vám sdělí místní obchodní zástupce).

Waves MaxxAudio Pro: Tato sadazvukových nástrojů zvýší kvalitu přehrávání zvukových souborů v reproduktorechnebo sluchátkách pracovní stanice.

Systémy pro správu Intel®vPro™/AMT: Volitelná technologie Intel® vPro™ nové generace umožňuje vzdáleněspravovat a aktualizovat všechny vaše pracovní stanice Precision.

Čtyři porty USB 3.0: Přenášejtesoubory rychle díky rozhraní USB 3.0.

Odolné materiály: Šasi pracovnístanice Precision je vyrobeno z hliníku a hořčíkové slitiny a procházítestováním podle vojenské normy MIL-STD 810G, které je zárukou odolnosti.

Snadno vyjímatelná pozice prodisk: Tuto pozici pro primární pevný disk můžete snadno a bez nástrojů vyjmout.Umožňuje rychle odebrat pevný disk a vyměnit jej nebo jej uložit zbezpečnostních důvodů.


Prvotřídní zabezpečení

Pracovní stanice Precision M4800vám dodá jistotu, že vaše důležitá data jsou chráněna nejnovějšímitechnologiemi před kybernetickými hrozbami i selháním systému.

Řešení Dell Data Protection |Security Tools podporuje ověřování s více faktory jednotným přihlášením (SSO) aověření před spuštěním systému a integrovanou správu se zásadami šifrování.

Modul TPM s certifikací FIPS140-2 umožňuje bezpečné uložení přihlašovacích údajů a software DellControlVault přidá další vrstvu zabezpečení hardwaru izolováním hesel apřihlašovacích údajů uživatelů na samostatně řízený hardwarový čip.

 Přidejte nejvyšší úroveň ochranydat díky samošifrovacím diskům s certifikací FIPS.


Pevný a spolehlivý základ

Čidlo volného pádu Dell s rychloureakcí

Čidlo volného pádu Dell s rychloureakcí je navrženo pro detekci pádu z výšky nad 13 cm. Čidlo umožňujezaparkovat hlavy pevného disku a zabraňuje tak poškození disku a ztrátě dat.

Certifikace ISV

Mobilní pracovní stanicePrecision byla certifikována předními výrobci softwaru, aby byla zajištěnabezproblémová funkčnost náročného profesionálního softwaru.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky