Dell Latitude E7440-206178


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB107848-28

Výrobce :

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Latitude E7440-206178
14" LCD 1920 x 1080, Intel Core i5 4300U Haswell 1.90 GHz, 256 GB SSD, 4 GB DDR3L, Intel HD Graphics 4400, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Řada profesionálně repasovaných notebooků Latitude jezaměřena pro firemní využití za pomoci špičkového zabezpečení a zvýšenéodolnosti. Pod označením E7440 se navíc skrývá kompaktní štíhlý Ultrabook velegantním šasi vybavený výkonnýmikomponentami.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 4300U Haswell 1.90 GHz
Operační paměť4 GB DDR3L
Vnitřní úložiště256 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 4400
Displej14" LCD 1920 x 1080
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní1x USB 2.0, 2x USB 3.x, 1x mini DisplayPort, 1x HDMI
Výbavačtečka otisků prstů, čtečka paměťových karet, webkamera, bluetooth, dokovací konektor
Operační systémWindows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Barvačerná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


Tenký design, prvotřídní materiály a bezdrátové dokování

Představujeme nejnovější generaci notebooků řady Espolečnosti Dell. Začněte pracovat na notebooku typu Ultrabook™, který nabízí14palcový displej a nádherný design.  Tenký (21 mm) ultrabook Latitude 14 řady7000 má základní hmotnost pouhých 1,63 kg s 3článkovou baterií a je standardnědodáván v elegantním a odolném hliníkovém provedení s měkkou povrchovou úpravoua práškově lakovanou základnou. Pod povrchem se nachází šasi Tri-metal™navržené tak, aby vydrželo i náročná prostředí. Je testováno podle vojenskénormy MIL-STD-810G.


Nabitý výkonem

Nízkonapěťové procesory Intel® Core™ i5 a i7 4. generaceumožňují spolu se systémem Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7) pracovat na velkých věcech slehkostí.  Spolehněte se na rychlý a spolehlivý výkon řady disků HDD nebohybridních disků SSD. Integrovaná webová kamera HD a sada mikrofonů zajišťujíefektivní spolupráci. Podsvícená klávesnice vám umožní pracovat ve špatněosvětleném prostředí a vyměnitelná baterie vám zajistí napájení na cestách.


Nejbezpečnější firemní Ultrabook™

Notebook Latitude 14 chrání vaše data pomocí špičkovéhozabezpečení koncového bodu, které zahrnuje komplexní šifrování, silné ověřovánía ochranu před malwarem. Chraňte data na jakémkoli zařízení na externíchmédiích a v cloudu pomocí řešení Dell Data Protection | Encryption. Řešení DDP| E je k dispozici předinstalované pro automatické nasazení a lze je snadnointegrovat do stávajících procesů. Díky ověřování např. pomocí čipové karty,čtečky otisků prstů a bezkontaktní čtečky čipových karet získáte jistotu, žepřístup k datům budou mít pouze oprávnění uživatelé. Řešení Dell DataProtection | Security Tools podporuje ověřování s více faktory, jednotnýmpřihlášením a ověřením před spuštěním systému a integrovanou správu se zásadamišifrování s využitím konzole pro vzdálenou správu Dell Data Protection. ModulTPM s certifikací FIPS 140-2 umožňuje bezpečné uložení přihlašovacích údajů asoftware Dell ControlVault přidá další vrstvu zabezpečení hardwaru izolovánímhesel a přihlašovacích údajů uživatelů na samostatně řízený hardwarový čip. Zastavtepokročilý malware pomocí řešení Dell Data Protection | Protected Workspace. Vzdálenéodstranění dat umožní vlastní rozšíření společnosti Dell technologie Intel®vPro™ pro vzdálené vymazání pevného disku.


Nejlépe spravovatelný firemní Ultrabook™

Snadno spravujte všechny své notebooky Latitude díkyvýjimečným možnostem integrované správy. Vzdáleně spravujte a aktualizujtevšechny své notebooky Latitude Ultrabook™ díky volitelné technologii Intel®vPro™ nové generace. Jedna aktualizace pro všechna zařízení díky jedinečnémurozšíření Intel vPro společnosti Dell umožňuje vzdálenou správu systému BIOS avymazání pevného disku, a to i při vypnutém systému. Šetřete čas a předcházejtenejistotám díky automatickým nástrojům a utilitám společnosti Dell pronasazení, sledování a aktualizaci systémů. Centralizujte a automatizujte správunotebooku díky ve své kategorii nejlepší integraci do systému Microsoft SystemCenter a zařízení Dell KACE. Vytvořte si standardizované prostředí azjednodušte nasazení díky dlouhé životnosti, službám konfigurace a nasazení společnostiDell a službám diskových obrazů Dell.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodejce: Lidická tř. 1004/139, Tera Systems s.r.o, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty