AOC I2475PRQU


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB111214-29

Výrobce : AOC

Skladem : 50ks

Dostupnost : Ano

 

AOC I2475PRQU
24 palců, 1920 x 1200 px, DisplayPort, HDMI, DVI, VGA

Úhlopříčka displeje: 24 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1200 px
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ano
VGA: ano
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 2x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Profesionální AOC I2475PRQU
Vychutnejte si reálné barvy a velkolepý obraz s širokými pozorovacími úhly při sledování oblíbených filmů, obrázků či fotografií s monitorem AOC I2475PRQU. IPS monitor je ideální pro grafiky nebo uživatele zabývající se fotografickým designem nebo web designem. Pochlubí se úchvatným designem, vynikajícím 20M:1 dynamickým konstrastem a úsporným řešení pomocí LED technologie, která je navíc šetrná k životnímu prostředí.

 

 

IPS obrazovka
IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1200 si můžete prohlížet prezentace a fotografie ve vysoké kvalitě obrazu.


PLS (Plane to Line Switching)
Relativně nová technologie PLS je založena na IPS a poskytuje displeji lepší kontrast při nižší spotřebě. Nabízí mimořádně široké úhly pohledu 178° vodorovně i svisle. Získáte tak skvělou obrazovou kvalitu bez ohledu na to, z jakého místa na monitor vidíte. Poznejte výhody profesionální řady monitorů AOC. Full HD rozlišení je spolu s širokoúhlým formátem 16:9 velice ideální kombinací pro jakoukoliv činnost. Chvályhodný je typický kontrast 1000:1 a špičkový dynamický kontrast 20M:1. Užijte si solidní obrazovou kvalitu s nádechem elegance. Monitor je vybaven funkcí e-Saver, ekonomickým módem a W-LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Monitor zároveň splňuje normy pro zařazení do programů Energy Star, EPEAT Gold a TCO Displays, které prokazují šetrnost vůči životnímu prostředí.

 

Společnost AOC byla založena v roce 1967. Od prvního dne se soustředí na technologie displejů a snaží se o inovace v této oblasti, vždy se stejným cílem: poskytovat skvělé zážitky ,bez ohledu na způsob využití. Pro náročné profesionály nabízí počítačové displeje s vysokým rozlišením, vysokou přesností barev a působivou sadou pokročilých funkcí. Pro domácí uživatele s citem pro styl nabízí výkonné monitory s jedinečným působivým designem. Pro standardní kancelářské využití splňuje důležité normy energetické účinnosti u široké řady firemních monitorů, z nichž mnohé nabízejí komplexní možnosti ergonomického nastavení.
A pro profesionální hráče mění definici respektu výběrem herních displejů AOC a AGON, excelujících nejen rychlostí a výkonem, ale i svým jedinečným designem a speciálními herními funkcemi.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované lcd monitory