VYPRODÁNO

Toshiba Satellite L50-B-1GT-60802


Kód : PCB69021-28

Výrobce : Toshiba

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované notebooky

Jiné produkty z kategorie

Repasované notebooky


Toshiba Satellite L50-B-1GT-60802
15,6" LCD 1920 x 1080, Intel Core i5 4210U Haswell 1.70 GHz, 1000 GB HDD, 8 GB DDR3L, AMD Radeon R7 M260 2048 MB, Windows 10 Home
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Ať se zajímáte o cokoli,ultratenký notebook řady Satellite L50-B má všechno, co potřebujete, abyste sebavili. Díky tloušťce pouhých 23 mm a hmotnosti jen o něco málo přes2 kg si můžete brát notebook L50-B všude s sebou. A s širokou nabídkoumultimediálních možností a procesorů Intel® nebo AMD budete mít vše potřebnépro spojení se světem. Ať vás tedy zajímají filmy, komunikace v sociálníchsítích, surfování na webu nebo fotografie, oceníte bohatý zvuk a grafiku na15,6" displeji– kamkoli půjdete.

 

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 4210U Haswell 1.70 GHz
Operační paměť8 GB DDR3L
Vnitřní úložiště1000 GB HDD
Grafická kartaAMD Radeon R7 M260 2048 MB
Displej15,6" LCD 1 920 x 1 080 - lesklý
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníwifi, LAN
Rozhraní1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x HDMI, 1x VGA
Výbavačtečka paměťových karet, numerická klávesnice, webkamera, bluetooth
Operační systémWindows 10 Home
Barvastříbrná

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


Velký výkon malé rozměry

Notebook Satellite L50-B jenavržený tak, aby byl ultratenký co do rozměrů ale velkorysý z hlediska funkcí.Má výrazný nový vzhled a díky klávesnici bez okrajů s vystupujícími klávesami,novému designu kláves a velkému clickpadu poskytuje příjemnou hmatovou zpětnouvazbu. A vzhledem k jeho tloušťce pouhých 23 mm a nabídce čtyř elegantníchbarev si budete chtít brát notebook L50-B všude s sebou. Díky úložnékapacitě až 1 TB vám nikdy nedojde místo pro váš veledůležitý obsah – aprocesor Intel® nebo AMD zajistí, abyste měli ke všemu přístup okamžitě. To aleneznamená, že notebooky Satellite L50-B jsou velké co do rozměrů. V tenkémdesignu notebooků se nacházejí procesory s nízkou spotřebou energie, takženotebooky jsou extrémně snadno přenosné.

 

Toshiba Satellite L50-B-1GT

Připravený na sdílení

Nejlepší obsah se má sdílet.Díky integrované technologii Wi-Fi splňující nový standard AC nebudete přistreamování obsahu mezi notebookem a smartphonem závislí na různých pevnýchpřipojeních. Kromě toho umožňují integrované technologie bezdrátového přenosuobrazu, včetně Intel® WiDi, bezproblémově sdílet obsah se zařízeními, jako jsoutelevizory a projektory. Notebook Satellite L50-B je také vybavený jednímportem USB 2.0, dvěma porty USB 3.0 a rozhraním Bluetooth 4.0, takže můžeterychle a snadno bezdrátově přenášet velké objemy dat do dalších zařízení, nahrávatfotky z fotoaparátu, sdílet filmy a synchronizovat mobilní zařízení. Pomocífunkce USB Sleep-and-Charge můžete dokonce nabíjet telefon nebo přehrávač MP3,aniž byste museli notebook zapnout. Nebo se můžete připojit přes port HDMI ktelevizorům a obrazovkám s vysokým rozlišením.

 

Toshiba Satellite L50-B-1GT

Kvalitu poznáte sami

Vaše oblíbené filmy a online obsah vás zcela pohltí – díky15,6" displeji notebooku Satellite L50-B a grafické kartě, kterou sizvolíte – buď integrované grafické kartě Intel® HD nebo externí grafické kartěAMD Radeon™ řady R Všechno můžete jasně a zřetelně sledovat na HD nebo Full HDobrazovce notebooku L50, nebo můžete Ultra HD 4K obsah uložený v notebookusledovat prostřednictvím výstupního portu HDMI na televizoru podporujícímtechnologii Ultra HD. A aby byl obrazúžasně ostrý za všech okolností, umíintegrovaná technologie Resolution+ společnosti Toshiba vylepšit kvalitu videía fotek v reálném čase.


Toshiba Satellite L50-B-1GT


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty