Lenovo ThinkCentre X1-96946


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB66870-28

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkCentre X1-96946
23,8" LCD 1920 x 1080, Intel Core i7 6600U Skylake 2.60 GHz, 8GB + 1000GB SSHD, 8 GB DDR4, Intel HD Graphics 520, Windows 10 Pro
Typ produktu: Předváděcí

Tento počítač typu All-In-One zeslitiny hliníku zaručeně upoutá pozornost okolí. Nenechejte se však zmástvytříbeným zevnějškem, ThinkCentre X1 je určen k serióznímu podnikání. Obsahujenejnovější funkce pro snadnou správu podniku, procesor Intel® vPro, vylepšenéfunkce pro zabezpečení a úžasný širokoúhlý displej s úpravou proti odleskům.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i7 6600U Skylake 2.60 GHz
Operační paměť8 GB DDR4
Vnitřní úložiště8GB + 1000GB SSHD
Grafická kartaIntel HD Graphics 520
Displej23,8" LCD 1 920 x 1 080 - lesklý
Optická mechanikane
Síťové připojeníwifi, LAN
Rozhraní3x USB 3.0, 1x Display Port
Výbavačtečka otisků prstů, čtečka paměťových karet, webkamera, bluetooth
Operační systémWindows 10 Pro
ProvedeníAll In One
Barvačerná

Super tenký…

Tloušťka těla ze slitiny hliníkučiní pouhých 11 mm.

 

Přesto se v něm ukrývá úžasný výkon

Procesor 6. generace Intel® Core™s technologií vPro, operační systém Windows 10 Pro a operační paměť DDR4 jsouideální výbavou, která zajistí tomuto počítači typu All-In-One dostatečný výkonpro práci, hromadné online konference nebo sledování obsahu ve vysokémrozlišení.

 

Elegantní provedení...

Displej lze prakticky naklápět vrozsahu -5 až 45 stupňů, takže si každý najde ideální pozorovací úhel.

 

Vynikající odolnost

Nepleťte si však elegantní designs nedostatečnou odolností. Počítač ThinkCentre X1 je testován tak, aby vydržel10 let práce v zaprášené kanceláři i nejnáročnějších pracovních prostředích –bez chybičky musí fungovat i v naší testovací komoře naplněné 2 kg prachu!

 

Fantastický displej, který je navíc velmipraktický

Tento počítač typu All-In-One jevybavenširokoúhlým 23,8" Full HD displejem (1920× 1080 px) s úpravouproti odleskům Displej byl ošetřen na mikroskopické úrovni tak, aby rozptylovalsvětlo a bránil vzniku odlesků – proto si budete moci vychutnávat pohled naostrý, čistý obraz, a to dokonce i v jasně osvětlených prostředích.

 

Snadná správa

ThinkCentre X1 využívá operační systémWindows 10 Pro a procesor až 6. generace Intel® i7 s technologiemi vPro aActive Management Technology (AMT)– to je zárukou celé řady funkcí pro snadnousprávu a vyšší míry zabezpečení, včetně modulu TPM (Trusted Platform Module)prošifrování.

 

Připraven k připojení

Počítač ThinkCentre X1 je díkymikrofonům s funkcí filtrování ruchů okolí optimalizován pro online konference.Vaše konverzace tak budou dokonale srozumitelné. Nechybí ani integrovanéreproduktory s audio technologií Dolby®, webkamera s rozlišením 1080p a zvuk avideo s certifikací pro aplikaci Skype pro firmy. Počítač je dokonce vybavenkrytem kamery pro zajištění ochrany soukromí a podporou rozpoznávání hlasu!

 

Tichý chod a nízké provozní teploty

Stolní počítače ThinkCentre bylyvždy charakteristické tichým chodem a nízkými provozními teplotami. Ovšem nyní– po přepracování lopatek ventilátoru – uslyšíte počítač sotva šeptat.

 

Používejte kdekoli

Model ThinkCentre X1 byl navrženjako atraktivní domácí a kancelářský stolní počítač, ovšem není problém jejpřizpůsobit také pro veřejná prostředí, jako jsou například recepce, informačnícentra a konferenční místnosti. Počítač lze uzamknout na místě pomocí slotu prozámek Kensington, nebo je možné jej snadno upevnit na stěnu tak, že odpojítestojan a nahradíte jej volitelným nízkoprofilovým držákem standardu VESA.


Záruka: 24 měsíců
Typ produktu: Předváděcí
Dodavatel: TERASTORE.cz®, Nám. Fr. Křižíka 2840, 390 01 Tábor, GIGA CZ s.r.o., IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty