Sapphire Nitro+ 16GB Radeon RX 6900XT SE


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB130158-29

Výrobce : Sapphire

Skladem : 2ks

Dostupnost : Ano

 

Sapphire Nitro+ 16GB Radeon RX 6900XT SE
Sapphire Nitro+ 16GB Radeon RX 6900XT SE

Operační paměť: 16 GB
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
Typ zboží: Nové zboží

Záruka: 24 měsíců

Sapphire Radeon NITRO+ RX 6900 XT

Sapphire NITRO+ Radeon RX 6900 XT zobrazuje 4K herní výkon v živém a dechberoucím zobrazení pro vylepšený zážitek z hraní. AMD Radeon   RX 6900 XT   grafické karty jsou poháněné   AMD RDNA 2 architekturou ,   128 MB Infinity Cache   a   16 GB   dedikované   GDDR6   paměti.

 

Hlavní přednosti karty

Léty prověřená kvalita produktů   Sapphire Architektura   RDNA 2 16 GB GDDR6   paměti DirectX Raytracing AMD Infinity Cache Umožňuje hraní virtuální reality

 

Chlazení a osvětlení

Karta využívá nejnovější design pasivního chladiče, který   snižuje tření vzduchu   při průchodu kartou a   centralizuje jeho tok , pro optimální odvod tepla a téměř neslyšný chod. Zcela nový design hybridních ventilátorů kombinuje tichý chod a silný průtok vzduchu. Neuvěřitelné   ARGB osvětlení   na kartě umožňuje přizpůsobení karty vašemu stylu a zbytku sestavy, pomocí softwaru   Sapphire TriXX .

 

Živé zobrazení

AMR Radeon RX 6000 XT série grafických karet vás vtáhne do akce s pohlcujícími herními technologiemi a podporou pro   DirectX 12 Ultimate . Zažijte hraní s realistickým osvětlením, stíny a odrazy, spolu s bohatými detaily, díky   DirectX Raytracing   (DXR),   stínování s proměnnou rychlostí   (VRS) a   AMD FidelityFX   funkcemi, optimalizovanými pro AMD RDNA architekturu.

 

AMD Infinity Cache

AMD RDNA 2 architektura je ještě efektivnější, než kdy dříve, s představením   AMD Infinity Cache . Zcela novou úrovní mezipaměti, která umožňuje výkon s vysokou propustností při nízkém odběru energie a nízké odezvě. Tato globální mezipaměť je   přístupná celému grafickému jádru   a umožňuje tak okamžitý přístup k datům.

 

Vlastnosti produktu

Jedná se o vysoce výkonnou herní grafickou kartu společnosti   Sapphire.   Pro připojení využívá rozhraní   PCIe 4.0 x16   (PCIe 3.0 kompatibilní). Poskytuje frekvenci   2050 MHz   a až 2285 MHz boost a   16 GB GDDR6   paměti s rychlostí   16 Gb/s . Má 256-bit sběrnici. Pro připojení zařízení nabízí 1x HDMI a 3x DisplayPort. Podporuje technologie a software OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag, hardwarový Raytracing.

 

 

AMD je kalifornská hardwarová společnost zaměřující se na výrobu procesorů, grafických čipů a čipsetů. Největšími konkurenty společnosti AMD jsou společnosti Intel (zabývající se výrobou procesorů a čipsetů) a NVIDIA (zabývající se výrobou grafických čipů). Firma AMD je také významným výrobcem herních a konzolových APU a GPU. Například pro PlayStation 4 / Pro a XBOX One / One S. Také nesmíme zapomenout zmínit profesionální a serverové grafické karty FirePro, Radeon SKY a Radeon PRO.

 
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější grafické karty