| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Pevný disk | 512 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 2.60 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 2.60 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Intel Iris Graphics |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 10 001 - 15 000 Kč |
| Značka | Lenovo |
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows