Lenovo ThinkPad T450-250661


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB124715-28

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkPad T450-250661
14" LCD 1366 x 768, Intel Core i5 5300U 2,90 GHz, 500 GB HDD, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 5500, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Populárnínotebook Lenovo spadající do řady ThinkPad pro prestižní manažery, který semůže pochlubit odolnou slupkou, skvělým chlazením a použitými novýmitechnologiemi. Díky vysoké odolnosti a zkoumání expertůna nástrahy běžného a extrémního využití notebooku vznikly přístroje, které budou doplňovat Váš osobní styl a zajistímaximální bezpečnost důležitých dat.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 5300U 2,90 GHz
Operační paměť4 GB DDR3
Vnitřní úložiště500 GB HDD
Grafická kartaIntel HD Graphics 5500
Displej14" LCD 1366 x 768 - Matný
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní3x USB 3.x, Minix DisplayPort, 1x VGA
Výbavačtečka paměťových karet, bluetooth
Operační systémWindows 10 Pro
BarvaČerná
B kategorieProdukt může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení (u telefonů baterie pod 90%). Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Velmi odolné panty

Dlouhéa bezproblémové používání notebooku Lenovo ThinkPad vám umožní čtvercové panty,které jsou vyrobeny z nerezové oceli a zapuštěny hluboce ve vnitřním rámupřístroje. Díky tomu bude otevírání víka přístroje i po delší době používánístále dostatečné příjemné a nehrozí tak možnost nežádoucího zavírání displejepři práci na notebooku. Panty bývají nejvíce namáhanou součástí těchtopřenosných zařízení, ať už častým otevíráním nebo také přemisťováním. Protospolečnost Lenovo testuje každý prototyp 30 000xotevřením a zavřením víka,což je o 50% vícenež běžných notebooků.

Vysoké zabezpečení

NotebookyLenovo jsou ve většině sestav vybaveny zabudovanou čtečkouotisků prstů, jenž usnadňuje přihlašování dosystému a následný přístup j nejrůznějším datům. Odpoutejte se od klasickéhozadávání hesla pomocí klávesnice, které může být vysledováno ostatními zaměstnancinebo jinou osobou a vytvořte si vlastní heslo na otisk vašeho prstu, který jevždy jedinečný u každého uživatele. Použit bývá také TPMčip, který posune bezpečnost zase o dalšíkrok dále kupředu. Čip nespoléhá na systémové ani programové řešení a zabraňujeměnit nepovolaným stav počítače.

Vhodný i při cestování

Použitybyly při výrobě notebooků Lenovo řady ThinkPad nové technologie a díkykvalitnímu uspořádání vnitřních komponent společně s propracovanýmchladicím systémem bylo docíleno extra tenkého tělatěchto výrobků. Tyto vlastnosti společněs dlouhou výdrží na baterii vytvořili z těchto přístrojů ideálníspolečníky pro práci v terénu nebo na vašich cestách.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Lidická tř. 1004/139, Tera Systems s.r.o, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty