| Procesor | Intel Core i5 8265U 1.6 GHz Whiskey Lake |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 14" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Výbava | Webkamera, WiFi, čtečka karet, čtečka otisků prstů, 4G modem, podsvícená klávesnice, Bluetooth, Windows Hello |
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11