Lenovo ThinkBook 15-IIL


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB136010-29

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkBook 15-IIL
Intel Core i5-1035G4 1.10 GHz, 512 GB NVMe SSD, 16 GB, 15,6 palců, 1920 x 1080 px, Intel UHD Graphics, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice

Typ procesoru: Intel Core i5
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 512 GB
Operační paměť: 16 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 15,6 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Grafika model: Intel UHD Graphics
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ne
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 4x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ne
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců

     

 

Pracovní notebooky Lenovo ThinkBook
Notebooky Lenovo ThinkBook jsou mobilní a výkonná zařízení, která skvěle poslouží do vaší domácnosti i firemního prostředí. Jejich tenký design a kvalitní obrazovka zaručují pohodlnou práci kdekoliv, kde jen budete chtít. Odolné šasi z lehkého a zároveň pevného hliníku/plastu skvěle poslouží při přenášení zařízení a zaručuje mimořádně dlouhou životnost.

Notebook je obdařený IPS displejem, který má poměr velikosti k tělu neuvěřitelných 80% a to zásluhou mimořádně tenkých rámečků. Jeho spolehlivost byla testována v náročných podmínkách a hravě zvládne menší polití či prašné prostředí. Dejte sbohem obavám a pracujte efektivně odkudkoliv.

  

 

Obrovské možnosti připojení 
Díky jeho různorodým portům je zde zajištěna i vysoká konektivita. Tu zařizuje široká variabilita portů, včetně HDMI a to využijete pro efektivní spojení s externím monitorem, nebo k propojení s dockovací stanicí. Dále je zde Bluetooth a Wi-Fi. Sledujte filmy a videa ve vysokém rozlišení pomocí vašeho notebooku. S touto širokou škálou portů budete pracovat ještě efektivněji než kdy předtím

  

Vždy o krok napřed
Díky procesoru Intel a rychlým SSD diskem je pro vás připraveno spoustu výkonu a úložiště, které rozhodně využijete. Jeho mimořádné schopnosti můžete využít ve všech směrech kancelářské či multimediální práce. Skvěle poslouží pro práci s kancelářskými programy a komunikačními prostředky jako jsou emaily či sociální sítě. S přehledem zvládne i multitasking a graficky nenáročné aplikace. Velké úložiště zase nabízí dostatek prostoru pro ukládání všech vašich vzpomínek a důležitých souborů. Zapomeňte na zbytečné přenášení externích úložišť.

  

 

 

Lenovo Group Limited        
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky