Lenovo Legion 7 15IMH05-819307
DPH : 21 %
Kód : PCB140999-28
Výrobce : Lenovo
Prodej ukončen
Alternativní nabídka:
 MSI Stealth 17Studio
MSI Stealth 17Studio
Notebook - Intel Core i9-...
 MSI Vector 17
MSI Vector 17
Notebook - Intel Core Ult...
 HP OMEN MAX
HP OMEN MAX
Notebook - Intel Core Ult...
Předváděcí notebooky
Jiné produkty z kategorie
Předváděcí notebooky
Lenovo Legion 7 15IMH05-819307
Předváděcí notebook s 15" LCD 1920 x 1080, Intel Core i7 10750H Comet Lake 2.60 GHz , 1000 GB SSD, 16 GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, Windows 10
Typ produktu: Předváděcí
Shrnutí parametrů
ProcesorIntel Core i7 10750H Comet Lake 2.60 GHz
Operační paměť16 GB DDR4
Vnitřní úložiště1000 GB SSD
Grafická kartaNVIDIA GeForce RTX 2070 8GB
Displej15" LCD 1920 x 1080
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní3x USB 3.x, 2x USB-C, 1x HDMI
Výbavanumerická klávesnice, podsvícená klávesnice, webkamera, bluetooth
Operační systémWindows 10 Home (možnost instalace Windows 11)
Dokonalý displej
Vysoký výkon
LenovoLegion Creator7isi hravě poradí se vším, co si na něj přichystáte. Výkonný procesor IntelCore i7 10750H s taktem až 5,1GHz doplňuje 32 GB rychléDDR4paměti probezproblémový chod. Grafická kartaNVIDIA GeForce RTX 2070Super sneuvěřitelně velkým výkonem podporuje raytracing v reálném čase a nabízívylepšenou grafiku s umělou inteligencí pro plynulý běh nejnovějších herníchtitulů.