HP Probook 655 G1


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB127439-32

Výrobce : HP

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

HP Probook 655 G1
AMD A8 4500M (1,90GHz - 2,80GHz), AMD Radeon HD 7640 G, RAM 4 GB DDR3, 128 GB SSD, 15" 1366x768px TN, VGA; DisplayPort, Jack 3,5mm; USB 3.0, , WIFI; Webkamera; Čtečka paměťových karet; Nová baterie, Linux

Popis


Notebooky HP EliteBook, Probook
Notebooky HP modelové řady Elitebook a Probook jsou odolné, konstrukčně pevné a výkonné, které dokáží upoutat pozornost svým legendární a prémiovým vzhledem. Zařízení Elitebook a Probook s hliníkovým tělem a funkčním a decentním stylem vypadají prostě skvěle. Oceníte i nový vylepšený mechanismus otevírání víka. Klávesnice je pohodlná a velmi tichá.

AMD A series
Tyto procesory s označení A4, A6 a A8 se řadí do vyšší a nejvyšší třídy nabídky výrobce AMD. Jsou běžně užívány pro náročnější práci, grafickou práci, technické aplikace i hry. Tyto procesory umí využívat i svoje virtuální vlákna, pro lepší výkon a úsporu energie. Mají funkci automatického taktování na vyšší frekvenci procesoru. Grafickým prvek v tomto procesoru je vždy integrovaná grafika Intel HD Graphics.


Zabezpečení
Čtečka otisků prstů - Zabezpečení jedinečného charakteru, vázané na otisk Vašeho prstu.
Windows Defender - Antivirový program, který je součásti Windows 10 a je tak zcela bezplatný. Vyvíjí a spravuje ho společnost Microsoft, v rámci licence Windows 10.

Systém
V každém zařízení je nainstalovaný operační systém, dle parametrů produktů. Tento operační systém je vždy aktivován a je nainstalovaný se všemi potřebnými ovladači pro správnou funkci operačního systému. Jako dárek naleznete v každém zařízení, s operačním systémem Windows 10, balíček základních programů v hodnotě 500Kč zcela ZDARMA!
Balíček obsahuje: Google Chrome, Acrobat Reader PDF, VLC Media Player, Libre Office (textový editor, tabulkový editor, databázový editor, prezentační editor,..)

Operační systém Linux
V tomto zařízení je nainstalovaný live operační systém Linux. Práce s tímto systémem probíhá v grafickém prostředí Windows - ikony, souborové složky i ovládání je stejné jako v operačním systému Windows. Nemusíte se tedy bát změny, celý tento systém je velmi intuitivní. Operační systém Linux má plnou podporu všech aplikací, her i prohlížečů. Operační systém Linux je bezkonkurenční v rychlosti, nikdy se nesekne a nezamrzne. Neprobíhají u něj klasické zápisy do registru, ale vše pracuje online.

Ekologické a bezpečné balení
Každé zařízení je zabaleno v bezpečné přepravní krabici se speciální výstelkou pro přepravu elektroniky. Zařízení, výstelku i krabici zabalíme do speciální plastové obálky, která ochrání notebook před vlhkem, vodou a prachem při přepravě. Krabici je možné dále použít například na další zabalení jako dárek - málokdo tak pozná, že se nejedná o nové zařízení.

R-PASS.cz služby
Technická podpora
Záruční i pozáruční servis
Náhradní baterie a adaptéry
Reklamace v online systému, s dopravou zdarma
99% spokojenosti zákazníků s vrácení zboží a reklamací

Specifikace


Stav: Repasovaný
Stav: A
Úhlopříčka: 15"
Dotyk: NE
Rozlišení: 1366x768px
Povrch: matný
Technologie LCD: TN
Výrobce CPU: AMD
Model CPU: A8
Označení CPU: 4500M
Generace CPU: 4. generace
Počet jader CPU: 4
Min. frekvence CPU: 1,90GHz
Max. frekvence CPU: 2,80GHz
Kapacita RAM: 4 GB
Typ RAM: DDR3
Kapacita disku: 128 GB
Typ disku: SSD
Typ grafiky: Sdílená
Výrobce grafiky: AMD
Model grafiky: Radeon HD 7640 G
Numerická: ANO
Podsvícená: NE
Osvětlená: NE
Typ mechaniky: DVD-RW
Mechanika: ANO
Video: DisplayPort
DISPLAYPORT: 1
VGA: 1
Ostatní: Jack 3,5mm
USB 3.0: 4
Výbava: Čtečka paměťových karet
Barva: Černá
Operační systém: Linux
Hmotnost: 2,40kg
Dockovatelnost: Dock-konektor
Záruka: 24 měsíců




Prodávající: R-PASS s. r. o., Nové sady 988/2, 602 00, Brno IČ: 05251150 DIČ: CZ05251150

Nejprodávanější produkty