Společnost HP patří mezi velmi uživatelsky oblíbené výrobcenotebooků, tabletů a dalších zařízení. V tomto případě si pro Vás připravilanovinku v podobě extrémně tenkého a vysoce odolného notebooku, který se pyšníelegantním provedením s povrchem měkkým na dotyk. Samozřejmostí jsou procesoryIntel poslední generace včetně veškerých moderních technologií v čele sIntelSmart Response.
| Procesor | Intel Core i5 6300U Skylake 2.40 GHz |
| Operační paměť | 8 GB DDR4 |
| Vnitřní úložiště | 128 GB SSD |
| Grafická karta | Intel HD Graphics 520 |
| Displej | 15,6" LCD 1920 x 1080 - Matný |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Síťové připojení | Wi-Fi, LAN |
| Rozhraní | 2x USB 3.x, 1x USB-C, 1x DisplayPort, 1x VGA |
| Výbava | čtečka paměťových karet, numerická klávesnice, webkamera, bluetooth |
| Operační systém | Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 11) |
| Barva | stříbrná |
| B kategorie | Produkt může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení (u telefonů baterie pod 90%). Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení. |
Přístroj je přímo předurčen pro nový operační systém z dílenspolečnosti Windows, který oproti předchozím verzím přináší velké množstvírozšíření a líbivou tabletovou grafiku s interaktivními dlaždicemi, kde budetestále v obraze co se děje na sociálních sítích, nebo budete informováni opříhodu emailu. S novinkami, jako je úvodní obrazovka, ovládací tlačítka, účetMicrosoft nebo služba Windows Store bude práce pohodlnější než kdykoli dříve.Systém je již v základu vybaven řadou aplikací, ale se službou Windows Storemůžete získat mnoho dalších. Vaše kontakty, soubory, aplikace, nastavení i webymůžete mít vždy po ruce s účtem Microsoft. K dispozici máte i nový webovýprohlížeč Internet Explorer, který je rychlejší, bezpečnější a intuitivnější.
Ať již správa připojení k internetu, nebo možnost sdílenéhopřipojení s ostatními uživateli. Vše je na dosah ruky zap pomoci propracovanýchpomocníků jako jeHP Connect Manager, neboHP Wireless Hotspot.Nechybí ani propracované zabezpečení zaměřené na firemní klientelu s důrazem namaximální úsporu času při správě firemní výpočetní techniky. Za pomociHPSure Startlze například snadno řešit problémy bez nutnosti kontaktovánípodpory společnosti HP.
Základem tohoto konkrétního modelu je dvoujádrovýprocesorIntel Core i5. Procesor je doplněn o 8GB operační paměti RAM typu DDR3.Zobrazení zajišťuje 15.6" velký displej, vybavený moderním LED podsvíceníma obrazová data mu poskytuje grafická karta Intel HD Graphics.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows