| Procesor | Intel Core i7 8850H 2.6 GHz Coffee Lake |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xThunderbolt 3, HDMI |
| Grafická karta | nVidia GeForce GTX1050 4 GB Max-Q Design |
| Výbava | Webkamera, WiFi, čtečka karet, podsvícená klávesnice |
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase