| Procesor | Intel Core i7 8565U 1.8 GHz Whiskey Lake |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, DisplayPort, HDMI, VGA, LAN |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Výbava | Webkamera, WiFi, 4G modem, čtečka karet, numerická klávesnice |
Výrobce: Fujitsu-Siemens
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows