| Pevný disk | 512 GB NVMe SSD |
| Rychlost procesoru | 3.00 GHz |
| Procesor | Intel Xeon E3-1505M V6 3.00 GHz |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Typ procesoru | Intel Xeon |
| Operační paměť | 32 GB |
| Úhlopříčka displeje | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | nVIDIA Quadro |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| DisplayPort | ano |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ano |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | 1X |
| USB 3.0 | 3x |
| LAN | ano |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | Podsvícení zespodu |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | 10 001 - 15 000 Kč |
| Značka | Fujitsu |
| Grafika | Iintel HD Graphics P630 + nVIDIA Quadro M2200M 4GB |
Výrobce: Fujitsu-Siemens
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase