Fujitsu Celsius H730-257067


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB126562-28

Výrobce : Fujitsu-Siemens

Skladem : 15 ks

Dostupnost : Ano

 

Fujitsu Celsius H730-257067
Repasovaný notebook s 15,6" LCD 1920 x 1080, Intel Core i7 4710MQ Haswell 2.50 GHz, 256 GB SSD, 16 GB DDR3, NVIDIA Quadro K510M 1GB, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Typ produktu: Repasované

Řada přenosných pracovních stanicCelsius H730 od společnosti Fujitsu nabízí stylový design v kombinaci sprofesionální spolehlivostí pro nasazení ve firemním prostředí. Za pomocidispleje s vysokým rozlišením v kombinaci s dedikovanou grafikou jsou notebookyFujitsu Celsius ideálním nástrojem pro CAD aplikace. Tato mobilní pracovnístanice s komplexní certifikací nezávislých dodavatelů softwaru nabízí vysokývýkon a mnoho možností připojení. Stejně tak mnohé potěší unifikovaná modulárníšachta použitelná pro přídavnou baterii, nebo další pevný disk. Mezi dalšípřednosti notebooků Celsius patří též komplexně řešené zabezpečení.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i7 4710MQ Haswell 2.50 GHz
Operační paměť16 GB DDR3
Vnitřní úložiště256 GB SSD
Grafická kartaNVIDIA Quadro K510M 1GB
Displej15,6" LCD 1920 x 1080
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní1x USB 2.0, 3x USB 3.x, 1x DisplayPort, 1x VGA
Výbavačtečka paměťových karet, numerická klávesnice, bluetooth, dokovací konektor
Operační systémWindows 10 Pro

Spolehlivý výkon dle potřeby

Notebooky Celsius H730, za pomociprocesorů Intel Core a volitelných profesionálních grafická karta NVIDIA Quadros až 576 jádry CUDA, poskytují vysoký výkon i pro náročné aplikace.Rozšiřitelná operační paměť a možnost výběru konfigurace vysokokapacitníhopevného disku HDD, hybridního SSHD, nebo dokonce rychlého SSD vám dává možnostvolby optimálního systému.

Maximální pracovní nasazení

Bezpečná a efektivní práce i pronejnáročnější uživatele ve všech situacích, to je základní heslo pro řadunotebooků Celsius. Zaměření na podnikovou sféru je patrno i v rámci poskytovanézáruky. Samozřejmostí je robustní tělo s odolnou konstrukcí a celá řada dalšíchfunkcí v závislosti na konkrétní konfiguraci daného modelu, jako napříkladzdokonalená ochrana proti krádeži (ATP), volitelný snímačPalmSecurenebosnímač otisků prstů, případně čtečka čipových karet, modul TPM a další možnostizabezpečení pro ochranu vašich dat a celého zařízení. Záleží jen na vás projakou míru zabezpečení se rozhodnete.

Provedení nejvyšší úrovně

Použití součástí nejvyšší kvalitya dlouholeté zkušenosti inženýrů z Fujitsu v oblasti návrhu, výroby akomplexního testování mobilních pracovních stanic zajišťují vysoký standard,spolehlivost a vaši maximální spokojenost. Mobilní pracovní stanice FujitsuCelsius jsou zárukou vaší dobré investice do Německé kvality.

Konektivita pro vaše potřeby

Díky integrovaným bezdrátovýmrozhraním WiFi, Bluetooth a kabelovému připojení k sítím LAN, nebo dokoncemobilnímu širokopásmovému připojení3G/4G LTE (u vybraných modelů)můžete být online kdykoli a kdekoli. Samozřejmostí je přítomnost rozhraní USB3.0 a s porty VGA a DisplayPort snadno připojíte další zobrazovací zařízeníkdekoli budete potřebovat. Dokonalou pružnost pak zajistí volitelná modulárníšachta pro společné prvky u notebooků řady LIFEBOOK E (pro druhý pevný disknebo druhou baterii).


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky