Osobní počítač DELL Optiplex jevýkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolnákonstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlednířadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL.Počítač řady Optiplex 3050 SFF vám poskytuje výkon, široké možnosti správy azabezpečení v kompaktní konstrukci. Zefektivněte svou společnost snadno arychle s počítačem DELL Optiplex.
| Procesor | Intel Core i3 7100 Kaby Lake 3.90 GHz |
| Operační paměť | 8 GB DDR4 |
| Vnitřní úložiště | 256 GB SSD |
| Grafická karta | Intel HD Graphics 630 |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Síťové připojení | LAN |
| Rozhraní | 4x USB 2.0, 4x USB 3.x, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA |
| Operační systém | Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 11) |
| Provedení | SFF (Small Form Factor) |
| Barva | černá |
Počítač DELL Optiplex 3050 SFF jezaložen na osvědčené platformě Intel s nejnovějšími procesory Intel 6.generace, které jsou doplněny solidní kapacitou operační paměti a pevnými diskyHDD nebo SSD v závislosti na modelu. Zajištěn je tak dostatek výkonu prokaždodenní běžnou práci. Díky integrované grafické kartě nebo diskrétnímugrafickému akcelerátoru ve vybraných modelech s podporou připojení vícemonitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
Počítač Optiplex 3050 vám nabízíširoké možnosti správy, díky které mohou pracovníci IT oddělení upravovatnastavení v systému BIOS a konfigurovat systémy flexibilně dle požadavkůinfrastruktury informačních technologií organizací.
Nejlepší řešení zabezpečení ašifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, naexterním médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různýchzařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávajícíprocesy IT díky řešení Dell Data Protection.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128