Notebook IBM ThinkPad T42

2006-10-25 Ondřej Mikšovský
IBM TP T42 je jeden z nejúspěšnějších notebooků vůbec. Tento model se vyznačuje, velmi kvalitním zpracováním a mnoha patenty.

Notebook IBM TP T42 se vyznačuje velmi malými rozměry a hmotností, na čemž má zásluhu použitá technologie Intel Centrino. Aplikace mobilního procesoru s energeticky méně náročným chlazením se odráží také v celkově delší době provozu na baterie. ThinkPad T42 je vybaven oběma nejrozšířenějšími typy polohovacích zařízení, tj. dotekovou ploškou (touchpad) i joystickem (trackpoint), volba závisí jen na uživateli. IBM ThinkPad T42 umožňuje bezdrátovou komunikaci prostřednictvím WiFi, která je standardní součástí technologie Intel Centrino. Zajímavá je možnost snadno snížit rozlišení obrazu (současným stiskem klávesy Fn a mezerníku. Za zmínku stojí také specialitka IBM, malá lampička ThinkPad integrovaná v horní hraně displeje, která se rozsvěcuje kombinací dvou snadno nahmatatelných kláves v protilehlých rozích klávesnice. Notebooky IBM se vyznačují mnoha patentovanými technologiemi, které je posunují před konkurenci.

Magnesio-titanová slitina ochranného krytu ve spojení s patentovaným systémem ochrany pevného disku (pomocí monitorování pohybu) ochraňuje notebook naprosto dokonale.

KOUPIT IBM Thinkpad T42 za akční cenu


Další Informace o notebooku IBM TP T42:

IBM ThinkPad T41 recenze na svetnotebooku.cz

IBM ThinkPad T41 recenze na notebook.cz

Fotografie IBM TP T42

IBM TP T41 - 1 IBM TP T41 - 2 IBM TP T41 - 3 IBM TP T41 - 4

Nejprodávanější produkty