50" Philips 50PUS8536-753114


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB139152-28

Výrobce :

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

50" Philips 50PUS8536-753114
Smart TV, s rozlišením 3840 x 2160 (4K UHD), s úhlopříčkou 50" (126 cm), DVB-T2 (HEVC), VESA, HDMI, USB 2.0, Android
Typ produktu: Nové zboží

Výběr nového televizoru je nynísnadný. Pokud chcete skvělý obraz a zvuk, snadné připojení a rychlé abezproblémové hraní, hledáte právě tento televizor. Navíczískátetechnologii Ambilightpro jedinečný pohlcující zážitek.

Model s kouzelnou technologií Ambilight. Pouze od společnosti Philips.

Díky technologii PhilipsAmbilight budete mít pocit, že jste součástí každé scény. Inteligentní diodyLED na okrajích televizoru reagují na to, co se právě děje na obrazovce, avydávají pohlcující záři, která je prostě podmanivá. Vyzkoušíte to jednou abudete se divit, jak vás mohl televizor bavit bez toho.

Obraz a zvuk jako v kině. Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora prémiových formátů zvukua videa Dolby znamená, že obsah HDR, který sledujete, bude skvěle vypadat aznít. Budete si moci vychutnat obraz, který odráží původní záměry režiséra, azažít skutečně čistý a hluboký prostorový zvuk.

Jednoduše chytrý. Televizor Android

Televizor Philips se systémemAndroid vám poskytne požadovaný obsah, kdykoli jej budete chtít. Domovskouobrazovku si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace,takže můžete snadno začít streamovat filmy a pořady, které máte rádi. Nebopokračovat tam, kde jste skončili.

Dokonalost bez ohledu na zdroj. Engine Philips P5.

Engine Philips P5přinášíobraz, který je stejně skvělý jako vaše oblíbené pořady. Detaily mají znatelněvětší hloubku. Barvy jsou živé, odstíny pleti vypadají přirozeně. Kontrast jetak ostrý, že ucítíte každý detail. Pohyb je dokonale plynulý.

Televizor sživým obrazem HDR. Televizor Philips 4K UHD.

Váš televizor Philips4K UHDje kompatibilní se všemi hlavními formáty HDR i stechnologií Dolby Vision.Nezáleží na tom, zda se jedná o populární seriál, nebo o nejnovější videohru –stíny v nich budou temnější, jasné povrchy budou zářit a barvy budou reálnější.

Televizor se zvukem ve více místnostech. Kompatibilní s funkcí DTS Play-Fi

Díky funkci DTS Play-Fi natelevizoru Philips můžete připojit kompatibilní reproduktory v libovolnémístnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film zatímcopřipravujete svačinu, nebo si nenechte uniknout sportovní komentáře, když jdetevšem pro pití.

Vhodné pro hráče. Nízká latence u každé konzole.

Televizor Philips se můžepochlubit nejnovější konektivitou přes port HDMI 2.1, a když začnete hrát hruna konzoli, automaticky se přepne na nastavení s nízkou latencí. Podporujetechnologii VRR pro plynulé hraní s rychlou akcí. Herní režim Ambilight vnášínapětí přímo do místnosti.

Hlavní formáty HDR. Prozkoumejte hlouběji, co režisér zamýšlel.

Váš televizor Philips získá zvideoformátuHDR10+maximum.Úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek odsnímku. Ať už se jedná o seriál, který zkrátka potřebujete vidět, nebo film,stíny v nich budou temnější. Jasné povrchy budou zářit. Barvy budou reálnější.Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz a zvuk jako v kině.

Dálkový ovladač k tomutotelevizoru má na zadní straně integrovanou kompletní klávesnici QWERTY, takžezadávání textu je mnohem rychlejší. Zadávání hesel pro streamovací účty,vyhledávání obsahu a zadávání webových adres nikdy nebylo snazší.

Tenký, atraktivní design

Hledáte televizor, který se budehodit do vašeho pokoje? Tento chytrý televizor 4K je to pravé! Stojan zleštěného kovu tvoří krásný kontrast s obrazovkou prakticky bez rámečku, kteráse hodí do téměř každého interiéru.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 24 měsíců

Podrobné parametry:

Typ produktuNové zboží
Velikost displeje (")50" (126 cm)
Rozlišení displeje3840 x 2160
BarvaČerná
Rozlišení displeje (pix)3840 x 2160
Kdy si mohu zboží vyzvednoutMůžete mít 17. 1.
Rozlišení3840 x 2160 (4K UHD)
Technologie TVLED
Úhlopříčka50" (126 cm)
Grafické výstupyHDMI
Ostatní vstupy a výstupyUSB 2.0
Chytré funkceHbbTV
Typ televizeSmart TV
Typ tuneruDVB-T2 (HEVC)
VESA montážAno
Displej - Frekvence obrazu (Hz)60
Spotřeba - Průměrná (W)75
Operační systémAndroid
VESA - rozměr200 x 200 mm
Vlastnosti - VýbavaVESA
Spotřeba - Třída energetické účinnostiA
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější televize