VYPRODÁNO

Lenovo Legion T730-28ICO


Kód : PCB130950-29

Výrobce : Lenovo

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


Lenovo Legion T730-28ICO
Intel Core i5-9400 2.90 GHz, 512 GB NVMe SSD + 2 TB HDD, 16 GB, nVIDIA GeForce GTX 1060 6GB, WIFI, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i5
Typ disku: SSD + HDD
Kapacita disku: 2512 GB
Operační paměť: 16 GB
Grafika model: nVIDIA GeForce GTX
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: ano
WIFI: ano
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ano
VGA: ne
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 6x
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců

 

 

Herní počítač Lenovo Legion T730-28ICO
Počítač Lenovo Legion T730-28ICO    v provedení  Tower   přináší dokonalý herní zážitek v exkluzivním provedení. Skvělý výkon podpoří vaše herní úsilí a díky atraktivnímu designu bude toto zařízení dokonalým doplňkem pro váš domov. Lenovo Legion T730-28ICO v provedení Tower je  perfektní zařízení  pro hraní her. Disponuje   stylovým   designem   a výkonnými komponenty. Legion T5 26AMR5 je opravdu  dech beroucí herní počítač  s designem, který je pastvou pro vaše oči.

  

 

 

Pro všechny hráče
Stolní počítač Lenovo Legion T730-28ICO byl   navržen pro všechny vášnivé hráče počítačových   her . Díky své vnitřní výbavě komponentu máte výhru v kapse. Užijte si herní zážitek i vítězství při každé hře. Spolu s počítačem Lenovo Legion T730-28ICO budete lámat své rekordy. Ve skříni se skrývá výkonná samostatná grafická karta NVIDIA Geforce GTX 1060 s 6 GB pamětí, která se postará o plynulý chod grafického rozhraní i náročných her. Zajistí přesnou reprodukci obrazu do monitoru s kvalitním podáním každého detailu.

 

  

 

Geniální chlazení
Vynikající systém chlazení na T730 byl navržen tak, aby eliminoval horko uvnitř zařízení, snížil hluk ventilátorů a zlepšil výkon. Chladící ventilátory pro grafiku a pro procesor poskytují   špičkový výkon systému , který jste ještě nezažili. Kromě   epického herního výkonu   přináší T730  i nástroje, které potřebujete pro snadný upgrade. Integrované uspořádání kabelů usnadňuje údržbu. Jako třešnička na dortu rozhodně nechybí RGB osvícení přední strany skříně. Hrajte tak, jak chcete. Teď i v budoucnu.

 

 

Lenovo Group Limited  
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače