VYPRODÁNO

Dell Precision T5810


Kód : PCB128743-29

Výrobce : Dell

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


Dell Precision T5810
Intel Xeon E5-1650 V4 3.60 GHz, 256 GB SSD, 32 GB, nVIDIA Quadro M4000 8GB, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Xeon E5
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 256 GB
Operační paměť: 32 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: 6x
USB 3.0: 4x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Dell Precision
Každý, kdo pracuje s kreslícími, grafickými a multimediálními aplikacemi jistě moc dobře ví, jak je pro tyto úkony podstatná kvalitní hardwarová výbava. Počítač, který si dokáže poradit se zobrazením na několika monitorech najednou a stále zajišťuje plynulý a svižný provoz. Jednou z možných ekonomických alternativ může být kupříkladu Dell Precision, který již na první pohled budí dojem výkonného a špičkového stroje. 

Nová generace výkonu
Dell Precision T5810 je typickou pracovní stanicí, čemuž napovídá nejenom vnější vzhled, ale také   vnitřní výkon . Model navržený pro   maximální spolehlivost   doplněný o spoustu praktických nástrojů, zvyšujících celkovou produktivitu práce. Tento počítač si přizpůsobíte vlastním potřebám do toho nejmenšího detailu. I když každého asi zajímá především to, co se ukrývá v útrobách Dell Precision T5810 věřte, že nadšeni budete také z vnější podoby stolního počítače. Mezi použitými materiály naleznete pochopitelně   kov a plast . Jejich kombinace dává vytvořit   pomyslné umělecké dílo . To spatříte v podobě čelního panelu Dell Precision T5810.   Hrubé žebrování , zaoblené linie a nepřehlédnutelný prvek v horní části. Jde o specifické madlo, které na sebe upozorňuje svou šedou barvou. Tento výkonný počítač rozhodně nemusíte uklízet hluboko pod pracovní stůl. Ba naopak se s ním můžete návštěvníkům směle pochlubit.

Vysoká spolehlivost a optimalizovaný výkon  
Mezi spokojené uživatele Dell Precision T5810 budou určitě patřit ti, kdo vyžadují   patřičný výkon , chtějí jít s dobou v podání   moderních technologií , dávají přednost přizpůsobitelné správě a rádi se spolehnou na funkce šetřící drahocenný čas. Tato pracovní stanice je synonymem výkonu a patřičného zabezpečení, což je jasně vypovídající charakteristika. Dell Precision T5810 je výkonnou pracovní stanicí, o tom není žádných pochyb. Vše začíná u čipové sady Intel C612 a pokračuje přes jeden nebo dva procesory Intel Xeon řady E5 v3.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače