Dell Precision M4600


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB138536-32

Výrobce : Dell

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Precision M4600
upadená klávesa ,,0", proto B Intel i7 2860QM (2,50GHz - 3,60GHz), ATI AMD FirePro M5950, RAM 16 GB DDR3, 500 GB SSD, 15" 1920x1080px TN, VGA; DisplayPort; HDMI, Jack 3,5mm; USB 2.0; USB 3.0; FireWire; e-Sata; Bluetooth; Čtečka paměťových karet; RJ-45; Webkamera; WIFI; Trackpoint; Windows 10 PRO

Popis

Dell Precision
Notebooky Dell modelové řady Precision jsou mobilní pracovní stanice pro extrémní výkon. S modelem Precision hravě zvládnete intenzivní práci, využijete jeho výkon na maximum. Od grafické a kreativní práce, přes technické programy až po serverové zatížení notebooku. Modelem Precision se vždy pyšní nejvyšší možnou výbavou, nejmodernějšími prvky i funkční klasikou. Klávesnice jde velmi dobře zmáčknou, má rychlou odezvu a je tichá. 

Procesor Intel Core i7
Základní deska tohoto notebooku je osazena procesorem Intel Core i7. Jedná se o nejvyšší řadu mobilního procesoru. U těchto procesorů se běžné objevuje funkce Intel Turbo Boost, tedy automatické taktování procesoru, dle jeho aktuálního výkonu a potřeba. Následuje i funkce, která se používá u serverových procesorů a Intel Hyper-Theading, tedy využívání i virtuálních vláken procesoru, pro lepší výkon a úsporu energie. Grafickým prvek v tomto procesoru je vždy integrovaná grafická karta Intel HD Graphics. Díky tomu všemu jsou procesory Intel Core vhodné pro náročné grafické i modelovací aplikace, a také herní tituly.

SSD
Je nyní nejpoužívanější technologie uložiště, proti předchůdcům plotnovým diskům. mezi největší výhody těchto disků patří vyšší rychlost, zachování rychlosti i při velké datové a programové zátěži SSD, zvýšená odolnost vůči mechanickým vlivům. SSD disk je vhodný v zařízení, se kterým plánujete cestovat nebo je pro Vás důležitá rychlá a efektivní práce.

Zabezpečení
Windows Defender - Antivirový program, který je součásti Windows 10 a je tak zcela bezplatný. Vyvíjí a spravuje ho společnost Microsoft, v rámci licence Windows 10.

Systém
V každém zařízení je nainstalovaný operační systém, dle parametrů produktů. Tento operační systém je vždy aktivován a je nainstalovaný se všemi potřebnými ovladači pro správnou funkci operačního systému. 

Operační systém Windows 10
V tomto zařízení je nainstalovaný nejpoužívanější operační systém Windows 10. Systém je možné zakoupit ve dvou variantách: Windows 10 PRO - s největším využitím pro firmy i domácnost a Windows 10 Home - s využitím pro domácnost a studování. Operační systém Windows 10 nainstalovaný v zařízení má papírovou nebo elektronickou licenci, je tedy možné ho kdykoliv přeinstalovat a dále používat. Operační systém Windows 10 v sobě obsahuje velmi chválenou a úspěšnou antivirovou složku Microsoft Defender, která bezpečně ochrání každého.

 

Ekologické a bezpečné balení
Každé zařízení je zabaleno v bezpečné přepravní krabici se speciální výstelkou pro přepravu elektroniky. Zařízení, výstelku i krabici zabalíme do speciální plastové obálky, která ochrání notebook před vlhkem, vodou a prachem při přepravě. Krabici je možné dále použít například na další zabalení jako dárek - málokdo tak pozná, že se nejedná o nové zařízení.

služby
Technická podpora
Záruční i pozáruční servis
Náhradní baterie a adaptéry
Reklamace v online systému, s dopravou zdarma
99% spokojenosti zákazníků s vrácení zboží a reklamací

Specifikace


Stav: Repasovaný
Stav: B
Úhlopříčka: 15"
Dotyk: NE
Rozlišení: 1920x1080px
Povrch: matný
Technologie LCD: TN
Výrobce CPU: Intel
Model CPU: i7
Označení CPU: 2860QM
Generace CPU: 2. generace
Počet jader CPU: 4
Min. frekvence CPU: 2,50GHz
Max. frekvence CPU: 3,60GHz
Kapacita RAM: 16 GB
Typ RAM: DDR3
Kapacita disku: 500 GB
Typ disku: SSD
Typ grafiky: Dedikovaná
Výrobce grafiky: ATI
Model grafiky: AMD FirePro M5950
Grafická paměť: 1 GB
Numerická: ANO
Podsvícená: NE
Osvětlená: NE
Typ mechaniky: DVD-RW
Video: DisplayPort
DISPLAYPORT: 1
HDMI: 1
VGA: 1
Ostatní: e-Sata
USB 2.0: 3
USB 3.0: 2
Výbava: Bluetooth
Barva: Černá
Operační systém: Windows 10 PRO
Hmotnost: 2,7kg
Dockovatelnost: Dock-konektor
Mechaniky: ANO
Záruka: 12 měsíců
Prodávající: R-PASS s. r. o., Nové sady 988/2, 602 00, Brno IČ: 05251150 DIČ: CZ05251150
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 94318

Nejprodávanější repasované notebooky