Dell Optiplex 390 Tower


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB109068-29

Výrobce : Dell

Skladem : 14ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Optiplex 390 Tower
Intel Core i7-2600 3.40 GHz, 500 GB HDD, 8 GB, Intel HD Graphics 2000, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 500 GB
Operační paměť: 8 GB
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: ano
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ne
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ne
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: 8x
USB 3.0: ne
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Firemní počítač DELL OptiPlex
Spolehlivost Dellu je postavena na prověřených komponentách a jednoduchosti. Tomu odpovídá i prostý, přesto atraktivní vzhled. Společnost Dell vyrábí stolní počítače hned v několika modelových řadách. Pokud jde o firemní prostředí, velké obliby se dostalo řadě třetí, konkrétně modelu Dell Optiplex 390. Tento spolehlivý a dostatečně výkonný stroj je nabízen ve vícero velikostních variantách.

Dell Optiplex 390 Tower
Počítač Dell OptiPlex 390 vám nabízí vysoký výkon a flexibilní použití díky pokročilému hardwaru. Je vhodný do business kanceláří i domovů, kde poskytne ekonomický provoz a výkon hravě zvládající všechny náročné překážky. Nebudete tedy žádný problém s přístupem k internetu, prací v kancelářských aplikacích, komunikačních programech či audiovizuálním vyžitím. To vše v této sestavě ukryté v pěkné skříni formátu tower s prakticky vyvedenými předními USB a audio konektory.

Optimální řešení pro příznivce stolních počítačů
Vzhledem k tomu, že je Dell Optiplex 390 určen především pro business třídu, lze počítat s propracovaným vzhledem i toho nejmenšího detailu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv provedení, vždy se setkáte s bytelným kovem a tvrdým plastem. Ten má své největší zastoupení hlavně v přední části. Tam také dochází k prolínání černé se šedivou. Stolní kancelářské stanice Dell Optiplex 390 jsou konstruovány nejenom s přihlédnutím k výslednému vzhledu a patřičnému výkonu. Spolehnout se samozřejmě můžete i na podporu několika bezpečnostních prvků, které k pravidelnému používání neodmyslitelně patří.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty