VYPRODÁNO

Dell Latitude 14 Rugged Extreme (7414)-184239


Kód : PCB90553-28

Výrobce : Dell

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované notebooky

Jiné produkty z kategorie

Repasované notebooky


Dell Latitude 14 Rugged Extreme (7414)-184239
14" LCD 1366 x 768, Intel Core i5 6300U Skylake 2.40 GHz, 512 GB SSD, 8 GB DDR4, Intel HD Graphics 520, Windows 10 Pro
Typ produktu: Repasované

Ultraodolný notebook se zaměřením na náročné firemní využití, to přesně jsounotebooky zřady Latitude Rugged Extreme. Tyto notebooky se hodí i pro stavebnífirmy a jsou přímo předurčeny pro práci například na stavbách. Hodí se i prosložky integrovaného záchranného systému. Že se jedná o notebook spadající dokategorie odolných zařízení prozradí již jeho zpracování, kdy je celé zařízenívyrobenoz hořčíkové slitinya zabaleno do polymerového obalu, což zdaleka není vše.Výrobce se pyšní označením první odolné zařízení tohoto typu, neboť notebookyRuggedExtreme disponují dotykovým displejem.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 6300U Skylake 2.40 GHz
Operační paměť8 GB DDR4
Vnitřní úložiště512 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 520
Displej14" LCD 1366 x 768 - Matný
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní1x USB 2.0, 3x USB 3.x, 1x HDMI, 1x VGA, 2x COM
Výbavačtečka paměťových karet, podsvícená klávesnice, webkamera, bluetooth, dokovací konektor
Operační systémWindows 10 Pro
Barvačerná

Nejvyšší standardy

Za samozřejmost lze považovatextrémní odolnost včetně plnění náročných standardů v čele sMIL-STD neboIP-65. Notebooky jsou tak odolné proti pádům, vodě, prachu nebo nadmořskévýšce. Speciální polymerové okrytování dále chrání již tak odolné tělonotebooku před estetickým poškozením. Výrobce dále zkombinoval odolnost svýkonností poslední generace procesorů Intel včetně jejich úsporného provozu atedy možnosti dlouhé práci na bateriové napájení. Mobilní zaměření dálepodtrhují široké možností konektivity. Standardem tohoto notebooku jsou takédva sériové porty, které slouží k různorodým diagnostikám a sofistikovaným profesionálním zařízením.

Praktický společník

V případě takto odolného zařízení není tímhlavním parametrem vzhled, kde vizuální charakter drobně ustoupil zamýšlenémuvyužití notebooku. Přesto si své příznivce po stránce designu zařízení zajisténajde. Výrobce navíc integroval celou řadu technologií a vlastností, které jsouvlastní pro prémiové řady notebooků Latitude, kam i Rugged Extreme spadá.Notebooku tak nechybí praktická podsvícená klávesnice včetně možnosti volbybarvy podsvícení.

Odolnost doložená testy

Notebookynajdou své využití i u ozbrojených složek. Ty ocení speciální klávesumaskování, která stiskem jediného tlačítka nejen, že vypne veškeré osvětlenínotebooku, ale vypne i veškeré zvukové výstupy pro minimalizaci možnostiprozrazení. Další zajímavostí je podpora dokování, která u odolných notebookůrozhodně není standardem a u těchto typů je dokovací rozhraní plně kompatibilnív rámci řady Latitude Rugged. Co se extrémní odolnosti týče notebooky splňujístandardy MIL-STD proti vlhkosti, prachu, vibracím a mnohé další.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty