VYPRODÁNO

Apple MacBook Pro 13" Retina-181961


Kód : PCB87053-28

Výrobce : Apple

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 MSI GE72MVR Apache
MSI GE72MVR Apache

MSI GE72MVR Apache Pro 7R...


32720,-
 MSI GE72VR Apache
MSI GE72VR Apache

MSI GE72VR Apache Pro 7RG...


34550,-
 MSI GE62MVR Apache
MSI GE62MVR Apache

MSI GE62MVR Apache Pro 7R...


31550,-
Repasované notebooky

Jiné produkty z kategorie

Repasované notebooky


Apple MacBook Pro 13" Retina-181961
13,3" LCD 3840 x 2160, Intel Core i5 5257U Broadwell 2.70 GHz, 128 GB SSD, 8 GB DDR3L, Intel HD Graphics 6100, Mac OS Mojave
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Notebook Apple MacBook, případněvarianty MacBook Pro, představují stylová zařízení, která reprezentují svéuživatele. Pod stylovým kabátem se navíc skrývají komponenty s vysokým výkonem.Notebooky MacBook a MacBook Pro se pyšní také vysokým grafickým výkonem. Vzávislosti na konfigurace notebooky obsahuje buď integrované grafické řešeníIntel, nebo diskrétní grafické karty NVIDIA. Záleží tak jen na uživatele,kterou z variant zvolí dle uvažovaného využití notebooku

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 5257U Broadwell 2.70 GHz
Operační paměť8 GB DDR3L
Vnitřní úložiště128 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 6100
Displej13,3" LCD 3840 x 2160 - Lesklý
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní2x USB 3.x, 2x Thunderbolt, 1x HDMI
Výbavačtečka paměťových karet, podsvícená klávesnice, webkamera, bluetooth
Operační systémMac OS Mojave
Barvastříbná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


Strhující retina displej

AppleMacbook Pro 13palcový model má přes 4 milióny pixelů. Své fotky tak můžeteretušovat a domácí videa střihat v HD a s fantastickou průzračností.Text je ostrý jako břitva, takže i všední věci jako prohlížení webu neboupravování dokumentů jdou líp než dřív. Právě takový displej patří nanejvyspělejší notebook na světě.

Z trackpadu vymáčknete víc

Sesvým Macem teď můžete pracovat úplně novým způsobem. Na povrchu je Force Touchtrackpad konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval naprosto jednotně bezohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory pod povrchem rozpoznávají sílutlaku, a přidávají tak dotykovému ovládání úplně nový rozměr. Když při kliknutítrochu přitlačíte, dostanete se k novým možnostem. Třeba rychlémuvyhledání definice slova nebo zobrazení náhledu souboru. Takže svůj obsah nejenuvidíte, ale budete ho i vnímat konečky prstů. A kromě těchtovyspělých možností na něm fungují i všechna intuitivní Multi-Touch gesta,na něž jsou uživatelé Macu zvyklí. Mac bude na vaše dotyky reagovat ještěcitlivěji než kdy předtím. Aniž byste zvedli prst z povrchu trackpadu.

Vyspělé procesory Intel

Dvoujádrovýprocesor Intel Core i5 nebo Intel Core i7 páté generace v 13palcovémMacBooku Pro s Retina displejem vám umožňuje vzít si na cesty i tyvýkonově nejnáročnější aplikace. To znamená, že si celé digitální fotostudiomůžete vzít s sebou, kamkoli se vydáte fotit. Všechny modely obsahujítechnologii Hyper-Threading, která zvyšuje výkon tím, že umožňuje každému jádruzpracovávat několik úloh najednou. A s taktem až 3,1 GHz, až4 MB sdílené mezipaměti L3 a přetaktováním funkcí Turbo Boost až na3,4 GHz jsou tyto procesory připravené prakticky na cokoli.


Záruka: 24 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty