Notebook Dell Latitude E6410 Core i5-560M NOVÁ BATERIE-CC755958


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB60652-13

Výrobce : Dell

Skladem : 5 ks

Dostupnost : Ano

 
CC4100-port replikátor DELL E-Port - + 818,- Kč


Notebook Dell Latitude E6410 Core i5-560M NOVÁ BATERIE-CC755958
Core i5-560M, 4GB, 250GB,DVD, W7Pro CZ,NOVÁ BATERIE

Značkový notebook s procesorem Intel Core i5, operačním systémem Windows 7 Pro CZ a českou klávesnicí  a s NOVOU BATERIÍ za dobrou cenu !
Přednosti notebooku
Každého uživatele u tohoto notebooku potěší jeho bytelnost, pevnost a minimální výskyt jakýchkoliv skřípavých zvuků nebo promačkávání plastů. U tohoto modelu se rovněž nemusíte bát tvorby vln či duchů na displeji.
Dostatek konektorů
U Dellu Latitude E6410 je zajímavá nejen přijatelná hmotnost a odolnost, ale také množství vnějších vstupů, které otevírají uživatelům široké možnosti upotřebení. V předním panelu je přítomný SDHC slot a v zadní části LAN, DisplayPort a napájení. Levá strana zařízení vám nabídne praktický slot se zámkem Kensington, VGA, USB, eSATA a čtečku paměťových karet SmartCard. Opačná, pravá strana obsahuje audio, FireWire, ExpressCard slot, dva USB porty, optickou mechaniku a manuální vypínač pro bezdrátové připojení.
Příjemná práce bez rušení
Díky tomu, že je displej v matném provedení, máte záruku bezproblémové a ničím nerušené práce a to jak na denním světle, tak i na slunci. LED displej s rozlišením 1280 x 800 vám rovněž nabízí velmi dobré pozorovací úhly.
Ochuzeni nebudete ani v maximálním pracovním pohodlí v rámci vnitřního uspořádání a vybavení notebooku. V černém plastovém prostředí je zasazena kvalitní klávesnice příjemná na omak. Jednotlivé klávesy jsou rozvrženy tak, aby se na nich velice dobře psalo. U notebooku nechybí ani dva stereo reproduktory, dostatečně velký TouchPad a malý TrackPoint, který nabízí velmi snadné ovládání. Praktickým bezpečnostním doplňkem je přítomná čtečka otisků prstů.
Výkonná výbava notebooku
U tohoto typu notebooku byl použit výkonný procesor Intel® Core™ i5-560M (3M Cache, 2.66 GHz). Dell Latitude E6410 je osazený DDR3 paměťovými moduly a integrovanou grafickou kartou Intel® HD Graphics.
U tohoto notebooku nechybí ani LAN, Bluetooth či WiFi, díky kterým je zajištěna vysoká mobilita zařízení. Tento model je dodáván s operačním systémem Windows 7 Professional v českém jazyce.
Vzhled tohoto stroje
U tohoto kovového notebooku je v horní části použita elegantní stříbrná šeď, která perfektně koresponduje se spodní stranou, která je naopak v černé barvě. Celkově je toto zařízení dokonale zpracováno a díky celkovému vzhledu bude ve vás evokovat pocit luxusu.
Procesor: Intel® Core™ i5-560M (3M Cache, 2.66 GHz)
Passmark CPU: 2625
Paměť (RAM) [GB]: 4
Pevný disk [GB]: 250
Optická mechanika: DVD-RW
Operační systém: Windows 7
Velikost obrazovky [palců]: 14
Grafická karta: Intel® HD Graphics
Vstupy, výstupy: VGA, Displayport,Čtečka paměťových karet, WiFi, Bluetooth, USB, integrované reproduktory, síť
Barva: černá, kovové stříbrné víko
Typ pevného disku: SATA 2,5"
Nový/Repasovaný: Repasovaný
Záruka [Měs.]: 12
počet USB: 3
Typ displeje: matný
Třída produktu: Notebook
netbook
Doporučené rozlišení: 1280 x 800
Typ procesoru: Intel Core i5
Typ paměti: DDR3
Stav: Kvalita A
Záruka: 12 mìsícù
Dodavatel: CORRECT COMPUTERS s. r. o. , Předenická 3 , 301 00 Plzeň , IČ: 25216813
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Plzni, oddíl C., vložka 9283.

Nejprodávanější produkty