Lenovo ThinkPad X240-65565


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB66377-28

Výrobce : IBM / Lenovo

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo ThinkPad X240-65565
!!! PŮVODNÍ CENA 34 990 Kč !!! 12,5" LCD 1920 x 1080, Intel Core i7 4600U Haswell 2.10 GHz, 256 GB SSD, 8 GB DDR3, Intel HD Graphics, Windows 10 Pro
Typ produktu: Předváděcí

!!! PŮVODNÍ CENA 34 990 Kč !!!

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i7 4600U 2.1 GHz Haswell
Operační paměť8192 MB DDR3
Vnitřní úložiště256 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics
Displej12.5" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1080 - matný
Optická mechanika-
Síťová připojeníLAN, wifi, 3G modem
Rozhraní2xUSB 3.0, VGA
VýbavaWebkamera,čtečka otisků prstů, čtečka karet
Operační systémWindows 10 Pro
Barvačerná

Velmi tenký a velmi lehký

Notebook ThinkPad X240 jenejtenčím a nejlehčím notebookem ThinkPad, který nabízíme. Notebook X240 shmotností menší než 1,3 kg a tloušťkou 20,3 mm v nejširším místě je velmisnadno přenosný, aniž by to bylo na úkor jeho portů, možností připojení nebo odolnosti.

 

Špičková ergonomická klávesnice s optimalizacípro Windows 10

Legendární plnohodnotnáklávesnice ThinkPad odolná proti polití s ergonomickým designem a polohovacímzařízením TrackPoint® zaručuje vynikající pocit při práci. Klávesnice nabízípraktická multimediální tlačítka, LED indikátory stavu, zámek funkčních klávesa okamžitý přístup k aplikacím a je optimalizována pro systém Windows 8. Většía hladší zařízení TrackPad s pěticí virtuálních tlačítek – s hmatovězvýrazněným středem a vroubky – lze navíc různě nakonfigurovat prostřednictvímnabídky nastavení. K dispozici je také volitelné podsvícení, které usnadňujepráci ve tmě.

 

Procesory 4. generace Intel® Core™

Procesory 4. generace Intel®Core™ poskytují výkon potřebný pro zvýšení produktivity vašeho podnikání.Zařízení se ihned zapnou a jsou neustále aktualizovaná. Můžete se rychle asnadno pohybovat mezi aplikacemi,účastnit se videokonferencí ve vysoké kvalitě– a to vše s výhodou dlouhé výdrže na baterii. Můžete se také chránit před napadeníma zajistit bezpečný přístup do sítě pomocí integrovaných bezpečnostních funkcí.Stručně řečeno, jediná věc, která je úžasnější než počítač s procesorem IntelCore, je to, co s ním dokážou jeho uživatelé.

 

Technologie Intel® vPro

Umožňuje snadnou správu nafiremní úrovni s nízkými náklady. Provádějte správu, ochranu, opravu avyhledání svých používaných notebooků z jakéhokoli místa na světě.

 

HD/FHD displej s technologií IPS

LCD displeje s technologií IPS(In-Plane Switching) s vysokým jasem. Technologie IPS nabízí živé barvy apozorovací úhly téměř 180°.

 

Technologie Power Bridge

Technologie Power Bridgespojující interní baterii s externí baterií vyměnitelnou za provozu přinášívysokou flexibilitu a maximální výdrž na baterii. Vyměňte baterie, aniž bystemuseli notebook vypnout. Použitím přídavné cestovní baterie můžete zvýšit dobumezi nabíjeními na 10 a více hodin.

 

Vysoce odolná konstrukce a armádní testováníMIL-SPEC

Inovativní technologie Roll Cagepřidává šasi a hornímu krytu notebooku dodatečnou tuhost a odolnost (vrchníkryt z uhlíkových vláken a šasi z hořčíku pro maximální pevnost bez zvýšeníhmotnosti). Testování na armádní úrovni ověřuje robustnost, spolehlivost akvalitu zpracování výrobků ThinkPad provedením osmi zkoušek na odolnost protivysokému tlaku, vlhkosti, vibracím, vysoké teplotě, náhlým teplotním změnám,nízkému tlaku (odpovídajícímu nadmořské výšce 4 500 m), nízké teplotě a prachu.

 

Rychlý přenos dat

Rozhraní USB 3.0, které je až10krát rychlejší než předchozí USB technologie, umožňuje rychlý přenos dat mezinotebookem X240 a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní sezařízeními podporujícími rozhraní USB 2.0.

 


Záruka: 24 měsíců
Typ produktu: Předváděcí
Dodavatel: TERASTORE.cz®, Nám. Fr. Křižíka 2840, 390 01 Tábor, GIGA CZ s.r.o., IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty