VYPRODÁNO

Lenovo ThinkPad T430-176512


Kód : PCB80968-28

Výrobce : Lenovo

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Lenovo ThinkPad T440
Lenovo ThinkPad T440

Lenovo ThinkPad T440, Int...


6999,-
 Lenovo ThinkPad T430
Lenovo ThinkPad T430

Intel Core i5, 2600 MHz, ...


6990,-
 Lenovo ThinkPad T530
Lenovo ThinkPad T530

Intel Core i5, 2800 MHz, ...


7990,-
Repasované notebooky

Jiné produkty z kategorie

Repasované notebooky


Lenovo ThinkPad T430-176512
14,1" LCD 1600 x 900, Intel Core i5 3320M Ivy Bridge 2.60 GHz, 500 GB HDD, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 4000, Windows 7 Professional
Typ produktu: Repasované

Nejpopulárnější model Lenovo ThinkPad T430 z výrobní řadyThinkPad představuje odolný, bezpečný a snadno přenosný notebook s výbavou prozvýšení produktivity vaší práce. Svými parametry – od velmi dlouhé výdržebaterie až po moderní bezdrátové technologie – přináší notebook Lenovo ThinkPadT430 novou kvalitu do vašeho podnikání. T430 si stále drží kvality původní IBMnotebooků, ale zároveň je obklopen novou technologií, zaručující velice svižnýchod a výkon. Toužíte po dostupném notebooku s pevnou konstrukci, kvalitníklávesnici a vynikajícím výkonem? Pak máme pro vás jasnou volbu - notebookLenovo ThinkPad T430

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 3320M Ivy Bridge 2.60 GHz
Operační paměť4 GB DDR3
Vnitřní úložiště500 GB HDD
Grafická kartaIntel HD Graphics 4000
Displej14,1" LCD 1600 x 900 - Matný
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní2x USB 2.0, 2x USB 3.x, 1x mini DisplayPort, 1x VGA
Výbavačtečka paměťových karet, webkamera, dokovací konektor
Operační systémWindows 7 Professional
Barvačerná

Odolná konstrukce

Tentonotebook se může pyšnit odolnou konstrukcí, zvanou rollcage, která chránínotebook před nepříznivým vlivem otřesů a pádů. Procesorem i grafikou inovovanýnotebook Lenovo ThinkPad T430 v mobilní velikosti je profesionálně zpracovanýstroj pročasté cestování, vhodný pro firemní zaměstnance či podnikatele nebostudenty. Tento"business stroj" je opatřen inovativním hardwarem vpověstném černém šasi. To je pod povrchem kompletně zpevněno slitinovým rámemvčetně osvědčených odolných kovových pantů držících LCD. Notebook LenovoThinkPad T430 je tedy předurčený pro náročné mobilní uživatele vyžadujícínaprostou spolehlivost, vyvážený výkon na vysoké úrovni a efektivitu.

Lenovo ThinkPad T430

Skvělý design

Na tradičnímdesignu se téměř nic nezměnilo. Tělo notebooku působí, jak je u řady ThinkPadzvykem, velice pevně a robustně. Celkový dojem odolného těla je navíc umocněn ihranatým designem, který vizuálně připomíná pevný kamenný blok. Uvnitř seskrývá kostra z hořčíkové slitiny, která zabraňuje prohýbání plastů. NotebookLenovo ThinkPad T430 má však hmotnost jen 2,23 kg, nebude vás tedy tížit anipři cestování po světě, ani při přejíždění mezi kancelářemi nebo domovem aprací.

Vysoká kvalita

TřídaThinkPad od výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprostou špičku voboru přenosných počítačů a pracovních stanic. Notebook Lenovo ThinkPad T430nabízí tichý chod, vysoký výkon, nadstandardní pevnost i odolnost. ProcesorIntel Core i5 zajistí rychlou reakci operačního systému. V případě, že nemátenotebook připojen k napájení a není zatížen, inteligentně se"podtaktuje" na nižší frekvenci a prodlouží tak výdrž baterie přiodpojení od síťového napájení.

Lenovo ThinkPad T430

Vysoký výkon

Bohatý výkonna cesty poskytne technologicky reprezentativní procesor Intel® Core™ i5.Technologie Intel Turbo Boost 2 se vyrovná i s velmi vysokým zatížením, kdyautomaticky zvedne frekvenci. Budete mít tak stále velkou rezervu výpočetníhovýkonu. Výhodou je i v procesoru umístěná grafická karta Intel HD. Centrinotechnologie zajistí tichý chod, dlouhou vydrž na baterii, výkon pro pouštěníFull HD videači hraní počítačových her. Obraz si budete moci vychutnat na14.1" displeji s matným povrchem, zabraňujícím nepříjemným odleskům -budete tak mít zajištěnu čitelnost displeje za jakýchkoli světelných podmínek.

Integrovaná webkamera

Dokonaleostrý obraz a křišťálově čistý zvuk a funkce sledování obličeje a potlačenízvuků klávesnice umožňují provádět webové konference nebo konverzace, jakobyste byli skutečně přítomni.

Lenovo ThinkPad T430

Dokovatelnost

Proergonomickou práci lze laptop zadokovat do speciální dokovací stanice (Dokovacístanice 4337, Dokovací stanice 4338 či Ultrabase 3), díky které budete mítnejen na stole uklizené kabely v dané stanici, ale hlavně notebook zapojíte amůžete obratem využívat například dva monitory s vysokým rozlišením nebo mítzapojený internet v síťové kartě, myš, klávesnici, tiskárnu a třebareproduktory. Pro odejmutí ze stanice stačí stisknout mechanické tlačítko a vymůžete notebook kamkoli pohodlně přenášet.

Armádní testování

NotebookT430s splňuje osm přísných armádních specifikací a vyhovuje testům odolnosti vextrémních podmínkách zahrnujícím testy na teplotu, tlak, prach, vlhkost avibrace. Tento notebook je velmi robustní díky prvotřídní odolnosti a systémuaktivní ochrany pevného disku Active Protection System™.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty